دستگیری مواددفروش قلهک /کشف ۸۰۰ گرم انواع مواد مخدر - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دستگیری مواددفروش قلهک /کشف ۸۰۰ گرم انواع مواد مخدر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دستگیری مواددفروش قلهک /کشف ۸۰۰ گرم انواع مواد مخدر

آکاایران: دستگیری مواددفروش قلهک /کشف ۸۰۰ گرم انواع مواد مخدر

رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری یک نفر توزیع کننده مواد مخدر و کشف بیش از ۸۰۰ گرم انواع مواد مخدر از وی، خبر داد.

به گزارش خبرنگارمهر، سرهنگ سعید بیرانوند، گفت: برابر اعلام گزارش مردمی مبنی بر اینکه یک نفر در حوالی خیابان شریعتی به صورت روزانه اقدام به فروش مواد مخدر  می کند و در آن جا برای شهروندان به همراه معتادین تابلو و متجاهر ایجاد مزاحمت می نماید، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری قرارگرفت.

به گزارش آکاایران وی افزود: با بررسی های به عمل آمده و تحقیقات نامحسوس، موضوع تایید شد و طی هماهنگی با مقام قضایی متهم در یک عملیات غافگیرانه در مخفیگاهش توسط ماموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب دستگیر شد.

سرهنگ بیرانوند عنوان داشت: در بازرسی از مخفی گاه متهم ۸۰۰ گرم انواع مواد مخدر و دو دستگاه ترازوی فروش مواد مخدر کشف شد.

رئیس کلانتری قلهک بیان داشت: متهم دارای سوابق متعدد سرقت و تولید و توزین مواد مخدر بوده و در منزل خود اقدام به کشت مواد مخدر و سپس اقدام به فروش آنها می کرد.

وی افزود: متهم برای  سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با مواد مخدر تحویل داده شد.

.

منبع :

دستگیری مواددفروش قلهک /کشف ۸۰۰ گرم انواع مواد مخدر گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات