لزوم هم افزایی ادارات تبلیغات اسلامی شرق کشور - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لزوم هم افزایی ادارات تبلیغات اسلامی شرق کشور ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

لزوم هم افزایی ادارات تبلیغات اسلامی شرق کشور

آکاایران: لزوم هم افزایی ادارات تبلیغات اسلامی شرق کشور

مشهد- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: لازم است ادارات تبلیغات اسلامی شرق کشور در راستای اهداف سازمانی با یکدیگر هماهنگی و هم افزایی دارا باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام کاظم لطفیان در گردهمایی آموزشی روئسای ادارات تبلیغات اسلامی منطقه شرق کشور در مشهد اظهارکرد: کارکنان سازمان تبلیغات، مرزبانان معارف والای اهل بیت (ع) هستید و بر طبق روایات، اولین گروهی که در بهشت جای می گیرند مبلّغان و مروّجان معارف اهل بیت(ع) خواهند بود.

به گزارش آکاایران  وی با اشاره به اهداف تشکیل این گردهمایی افزود: در راستای انجام بهتر و مطلوب تر فعالیت های فرهنگی و انسجام و هماهنگی بیشتر اقدامات، ادارات تبلیغات اسلامی استانها در کشور به پنج منطقه تقسیم شده است و از مدتی قبل جلسات منظمی را انجام داده ایم.

لطفیان تصریح کرد: از آنجا که مشترکات فراوانی در شرق کشور در حوزه های تبلیغ و تشکل های دینی، فرق و مذاهب و فرهنگ عمومی وجود دارد، جلسات هماهنگی برگزار و هر استانی وظایفی را برعهده گرفته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: هم افزایی مطلوب و مناسب در شرق کشور در عرصه فعالیت های فرهنگی از هدف های این گردهمایی زیرا اگر تصمیماتی که در سطح بالا گرفته می شود به سطوح میانی منتقل نشود کار ناقص می ماند.

شایان ذکر است  این گردهمایی با حضور معاونان و مدیران کل ستادی تبلیغات اسلامی کشور و مدیران کل استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و روئسای ادارات تبلیغات اسلامی این  استان ها به مدت دو روز در مشهد برگزار شد.

.

منبع :

لزوم هم افزایی ادارات تبلیغات اسلامی شرق کشور گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات