توقعات از پارس جم بیشتر شده است/ به آینده امیدوارتر شدیم - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد توقعات از پارس جم بیشتر شده است/ به آینده امیدوارتر شدیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

توقعات از پارس جم بیشتر شده است/ به آینده امیدوارتر شدیم

آکاایران: توقعات از پارس جم بیشتر شده است/ به آینده امیدوارتر شدیم

بوشهر - سرمربی پارس جنوبی جم گفت: پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان ما را به آینده امیدوار کرد که بتوانیم به جایگاه مناسبی در جدول دست یابیم و این بازی توقعات را نیز از تیم ما بالاتر برده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار پنجشنبه شب در پایان مسابقه پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان با تقدیر از حمایت های تماشاگران پارس جنوبی جم، اظهار داشت: در هیچ جای کشور تماشاگرانی با این شور و شوق را ندیده ایم و این حمایت ها باعث شد تا به بازی برگردیم.

به گزارش آکاایران تارتار ادامه داد: بازیکنان ما لیاقت بسیار زیادی دارند و انتظار داریم که تیم ما بهتر و بیشتر دیده شود و به تیم ملی دعوت شوند؛ هر چند حضور بازیکنان در تیم ملی به ضرر ما است ولی امیدواریم شاهد پیشرفت این بازیکنان و حضور آنها در تیم ملی باشیم.

وی با اشاره به اینکه داور بازی را خوب مدیریت کرد، افزود: در این بازی همدل بودیم و بین دو نیمه بازیکنان عزم خود را جزم کردند تا به موفقیت در این مسابقه دست یابیم و خوشبختانه به حق خود یعنی پیروزی در مسابقه و کسب سه امتیاز دست یافتیم.

سرمربی پارس جنوبی جم افزود: این بازی ما را به آینده امیدوار کرد که بتوانیم به جایگاه مناسبی در جدول دست یابیم و این بازی توقعات را نیز از تیم ما بالاتر برده است.

وی گفت: در تیم ما هر کسی که خوب باشد و در طول هفته بتواند کارهای تیمی مورد انتظار را خوب پیاده کند و عملکرد مطلوبی داشته باشد در ترکیب قرار می گیرد و اسم ها برای انتخاب ترکیب مهم نیست.

تارتار با بیان اینکه روی کم تجربگی گل اول را خوردیم، اظهار داشت: با توجه به اینکه می دانستیم صنعت نفت آبادان از روی شروع مجددها خوب کار می کند، در طول هفته روی این ضربات تمرین داشتیم ولی روی کم تجربگی گل خوردیم.

وی افزود: بعد از گل دوم که به ثمر رساندیم طبیعی بود که کمی عقب بنشینیم و چشم به ضد حمله داشته باشیم. تیم ما برای هماهنگ شدن به زمان بیشتری نیاز دارد.

سرمربی پارس جنوبی بیان کرد: پس از مسابقه با تیم سپاهان یکی از خبرنگاران گفت که گزارشگر بازی یک طرفه قضاوت کرده است و اگر من انتقادی کردم با همه اصحاب رسانه نبوده ام.

وی اضافه کرد: رسانه ها در فوتبال از جایگاه ویژه ای برخوردارند و زمینه ساز ایجاد شور و شوق بیشتر در فوتبال هستند و ما قدردان همه اصحاب رسانه هستیم.

مسابقه تیم های صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی جم پنجشنبه شب در ورزشگاه تختی جم برگزار شد که با نتیجه دو بر یه به سود پارس جنوبی جم پایان یافت.

.

منبع :

توقعات از پارس جم بیشتر شده است/ به آینده امیدوارتر شدیم گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات