.

از منصوریان دلخورم/ فکر نمی کردم مرا راحت از استقلال کنار بگذارند - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد از منصوریان دلخورم/ فکر نمی کردم مرا راحت از استقلال کنار بگذارند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

از منصوریان دلخورم/ فکر نمی کردم مرا راحت از استقلال کنار بگذارند

آکاایران: از منصوریان دلخورم/ فکر نمی کردم مرا راحت از استقلال کنار بگذارند

مدافع تیم فوتبال سایپا تهران گفت: از منصوریان دلخور هستم و هرگز فکر نمی کردم من را به راحتی کنار بگذارند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین کنعانی زادگان پس از پیروز ی یک بر صفر تیمش برابر استقلال تهران در ورزشگاه تختی گفت: خوشحالم که به این پیروزی دست پیدا کردیم، ما بازی به بازی پیش می رویم و امیدوارم بتوانیم در بازی های آینده نیز همین روند را ادامه دهیم.

به گزارش آکاایران  مدافع سایپا در پاسخ به این پرسش که آیا انگیزه زیادی برای بازی برابر تیم سابقت داشتی، گفت: قطعا همین طور است خوشحالم که توانستم حتی برای دقایقی کوتاه به میدان بروم و از این پیروزی که مقابل استقلال به دست آوردیم راضی هستم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از استقلال دلخور هستی گفت: هم از منصوریان و  هم از استقلالی ها دلخورم، آنها من را تنها گذاشتند و زمانی که مصدوم بودم حتی یک بار هم به من زنگ نزدند و نباید انتظار داشتید باشید که از آنها ناراحت نباشم.

کنعانی زادگان در پاسخ به این سوال که منصوریان در زمان مصدویمت از شما حمایت کرد، گفت: خیلی زود این حمایت ها از بین رفت و همه من را تنها گذاشتند البته دیگر دوست ندارم راجع به گذشته صحبتی کنم.  

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرت را راجع به علیرضا منصوریان می گویی با خنده گفت: هیچ نظری ندارم.

.

منبع :

از منصوریان دلخورم/ فکر نمی کردم مرا راحت از استقلال کنار بگذارند گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات