بهبود اشتغال بومی ها در پارس جنوبی/ ستاد مدیریت بحران تقویت شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بهبود اشتغال بومی ها در پارس جنوبی/ ستاد مدیریت بحران تقویت شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بهبود اشتغال بومی ها در پارس جنوبی/ ستاد مدیریت بحران تقویت شد

آکاایران: بهبود اشتغال بومی ها در پارس جنوبی/ ستاد مدیریت بحران تقویت شد

بوشهر - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: برخلاف سال های گذشته آمار جذب و استخدام نیروهای بومی بیشتر از غیر بومی ها است.

مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی : سه بار به دادسرا احضار شدم / نباید جنوب رو از شمال استان برش بزنیم/سیر صعودی ۸۰ درصدی استخدام نیروهای بومی/ ستاد مدیریت بحران را تقویت کردم

به گزارش آکاایران مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی جم

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی یوسفی عصر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته خبرنگار بیان داشت: شغل خبرنگاری شغلی ارزشمند است، وظیفه حساس خبرنگار در آگاهی بخشیدن و ارتقای سطح دانش به مردم و کمک به الگوی خوب حکومتی است.

وی افزود: خبرنگاران فاقد هیچ چشم داشت مادی و صرف علاقه خود فعالیت می کنند، کار آنها اجر اخروی دارد. از همکاری و همیاری اصحاب رسانه با منطقه ویژه در جهت آگاهی بخشیدن به مردم قدردانی می کنم.

یوسفی اظهار داشت: در دولت نوین و با تصویب وزارت نفت که درصدی از قراردادهای نفتی به حوزه های پیرامون اختصاص خواهد یافت، دست ما برای اتمام پروژه های نیمه تمام باز خواهد شد.

 من موافق برش زدن جنوب از شمال استان نیستم

یوسفی با بیان اینکه موافق برش زدن جنوب از شمال استان نیستم، بیان کرد: تیم پارس جنوبی جم متعلق به کل استان است و می توانم به جرات ادعا کنم یک تیم فاقد حاشیه در لیگ داریم.

وی ادامه داد: کارهای زیادی روی ورزشگاه تختی جم انجام دادیم تا به استانداردهای فدراسیون رسیدیم، مردم و مسئولان و اصحاب رسانه جم تعامل و همکاری خیلی خوبی برای برگزاری مسابقات با ما داشتند.

چندین بار دادسرایی شدم

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی با بیان اینکه سه بار به دادسرا احضار شده ام، گفت: من به خاطر هزینه های که برای پروژه انتقال اب از سیراف به جم هزینه کرده ام سه بار به دادسرا احضار شدم اما با این وجود دست از تلاش های خودم برای رفاه مردم برنداشته ام، از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی حمایت و می کنم.

ستاد مدیریت بحران را تقویت کردم

یوسفی با بیان اینکه برای پیشگیری از مدیریت بحران ها تمهیدات لازم پیش بینی کردیم گفت: برای بیمارستان دو اتوبوس خریداری کردیم، برای اورژانس هوایی یک فروند هلی کوپتر به مناقصه رفته است و در آینده نزدیک در منطقه مستقر خواهد شد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی خاطرنشان کرد: برای مدیریت بحران یک مجموعه ورزشی با ۲۰۰ تخت با امکانات اولیه پزشکی تجهیز کردیم.

بسته ۶۰۰ میلیاردی نفت برای چهار شهرستان

یوسفی با بیان اینکه من به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه ویژه در جریان لیست استخدامی آتش نشانی نیستم، گفت: من این آمار استخدام ۱۹۶ نفر آتش نشان را تکذیب می کنم.

وی با بیان اینکه من متولی ایجاد اشتغال نیستم، گفت: با نظارت کافی سیر استخدام نیروهای بومی از ۲۰ درصد به ۸۰ درصد تغییر دادیم و برخلاف سال های گذشته آمار جذب و استخدام نیروهای بومی بیشتر از غیر بومی ها است.

یوسفی تصریح کرد: با نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار عسلویه ارتباط تنگاتنگی داریم و الماسی بیشتر از من نسبت به استخدامی ها آگاهی دارند.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه به موضوع اشتغال و بسته ۶۰۰ میلیاردی نفت برای چهار شهرستان جنوبی اشاره کرد و اظهار داشت: تصویب شدن این هزینه ۶۰۰ میلیاردتومانی نتیجه زحمات و پیگیری های الماسی نماینده جنوب استان در مجلس است.

.

منبع :

بهبود اشتغال بومی ها در پارس جنوبی/ ستاد مدیریت بحران تقویت شد گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات