پرسپولیس آبروی فوتبال ایران در آسیاست/ شیطنت ها را کنار بگذارند - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پرسپولیس آبروی فوتبال ایران در آسیاست/ شیطنت ها را کنار بگذارند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پرسپولیس آبروی فوتبال ایران در آسیاست/ شیطنت ها را کنار بگذارند

آکاایران: پرسپولیس آبروی فوتبال ایران در آسیاست/ شیطنت ها را کنار بگذارند

هافبک پرسپولیس گفت: فکر می کنم شیطنت هایی که در این اواخر انجام داده اند را باید کنار بگذارند تا بتوانیم از آبروی ایران در آسیا دفاع کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید امیری پس از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل سیاه جامگان به خبرنگاران گفت: بازی خیلی خوبی را به خصوص در نیمه اول انجام دادیم فکر می کنم حق مان برد بود، نباید به این راحتی ها شکست می خوردیم اما این اتفاق افتاد و چاره ای جز پذیرش آن نداریم.

به گزارش آکاایران وی درباره حاشیه های پیش آمده در رختکن تیم گفت: من می گوییم باید حرف هایی که درباره طارمی شده به پایان برسد هیچ دلیلی ندارد چنین صحبت هایی را بشنویم، هر تیم شرایط خاص خودش را دارد اما وضعیت پرسپولیس حالا حساس است و ما نماینده ایران در رقابت های آسیا هستیم. تیمی که سه گل در بازی قبلی می زند حتما توانایی های چنین بردهایی را داشته است. هیچ کس نمی تواند پرسپولیس را زمین بزند مگر اینکه حمایت نشویم.

امیری گفت: شرایط برای هر تیمی خاص است و ما باید همین شرایط را به خوبی مدیریت کنیم. من بعید می دانم لیدرها به هواداران خط داده باشند که علیه طارمی شعار دهند. چنین چیزی نبوده است باید این بحث ها را فراموش کرد پرسپولیس آبروی ایران در آسیاست.

وی درباره داوری این دیدار هم گفت: فکر می کنم شرایط تیمی به گونه ای بود که نشان دادیم می توانیم برنده بازی شویم. حق اظهار نظر درباره داوری را ندارم اما فکر می کنم در یکی، دو صحنه داور می توانست اشتباه نکند.

.

منبع :

پرسپولیس آبروی فوتبال ایران در آسیاست/ شیطنت ها را کنار بگذارند گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات