.

مهار حریق گسترده آپارتمان در شهریار/تخلیه مجتمع از میان دود و آتش - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مهار حریق گسترده آپارتمان در شهریار/تخلیه مجتمع از میان دود و آتش ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مهار حریق گسترده آپارتمان در شهریار/تخلیه مجتمع از میان دود و آتش

شهریار- مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار از مهار حریق گسترده در یکی از آپارتمان های این شهرستان خبر داد.

احمد کریمی، در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که یک واحد آپارتمان در طبقه دوم مجتمع آپارتمانی در خیابان به آتش نشانی شهرداری شهریار اطلاع داده شد، اظهار داشت: آتش نشانان پس از اطلاع از این حادثه به سرعت خود را به محل رساندند.

به گزارش آکاایران وی ادامه داد: این حریق در نبود مالک آپارتمان رخ داده بود و همین عامل سبب پیشرفت حریق شد.

 مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار اضافه کرد: آتش آن قدر گسترده شده بود که همسایگان از دود غلیظ آن متوجه وجود حریق شده و موضوع را به آتش نشانی اطلاع دادند، پس از حضور آتش نشانان در محل حریق ابتدا ایمن سازی صورت گرفت و مجتمع آپارتمانی تخلیه شد.

وی گفت: در این حادثه آتش در حال سرایت به واحدهای اطراف و ایجاد یک فاجعه بود، اما سرعت عمل و اقدام سریع آتش نشانان از سرایت حریق به واحدهای دیگر جلوگیری کرده و پس از مدتی آتش مهار شد.

 مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار اضافه کرد: خوشبختانه به دلیل نبود مالک در واحد آپارتمانی و نیز تخلیه سریع مجتمع توسط آتش نشانان، این حریق گسترده هیچ مصدومی نداشت.

کریمی افزود: علت حادثه توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار در دست بررسی است.

.

منبع :

مهار حریق گسترده آپارتمان در شهریار/تخلیه مجتمع از میان دود و آتش گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران
تبلیغات