یک خودرو ده ها نفر را در بارسلون زیر گرفت/ 63 نفر کشته و زخمی شدند/ پلیس اسپانیا: حادثه تروریستی بود +عکس و فیلم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد یک خودرو ده ها نفر را در بارسلون زیر گرفت/ 63 نفر کشته و زخمی شدند/ پلیس اسپانیا: حادثه تروریستی بود +عکس و فیلم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,اخبار مهم,بارسلونا,تصادف,[categoriy]

آکاایران: یک خودرو ده ها نفر را در بارسلون زیر گرفت/ 63 نفر کشته و زخمی شدند/ پلیس اسپانیا: حادثه تروریستی بود +عکس و فیلم

آکاایران: یک خودروی ون با ورود ناگهانی به محل تردد عابران پیاده در مرکز شهر بارسلون اسپانیا، ده ها نفر را زیر گرفت.

 به گزارش مشرق، یک خودروی ون با ورود ناگهانی به محل تجمع عابران پیاده در مرکز شهر بارسلونا، ده ها نفر را مصدوم کرد.

به گزارش آکاایران: آنطور که رویترز گزارش داده، پلیس ایالت کاتالونیا وقوع این حادثه و زخمی شدن عابران پیاده را تأیید کرده است.

,اخبار مهم,بارسلونا,تصادف,[categoriy]

گزارش تصویری کامل این حادثه تروریستی را در اینجا ببینید

حداقل یک نفر کشته شده است

راننده این ون پس از کوبیدن خودرو به مردم، پیاده و متواری شده است.

آنطور که در تصاویر منتشر شده مشخص است، خودرو در مسیری نسبتاً بلند، مردم بسیاری را زیر گرفته است. رسانه ها فعلاً آمار 13 کشته و 32 مجروح را تأیید کرده است. حال 10 نفر، وخیم گزارش شده است.

,اخبار مهم,بارسلونا,تصادف,[categoriy]

حادثه تروریستی است

پلیس اسپانیا اعلام کرده که این حادثه به احتمال بسیار قوی، تروریستی بوده است. هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حمله تروریستی را بر عهده نگرفته است.

گروگانگیری

دو مرد مسلح به یک رستوران در نزدیکی محل تصادف وارد شده و مردم را به گروگان گرفته اند.

برخی رسانه ها می گویند که این دو مرد هیچ گروگانی در اختیار ندارند و در این رستوران محاصره شده اند. گفته می شود که یکی از آنها یک سلاح بلند در دست دارد.

پلیس بارسلون تأیید کرده که این دو مرد همان رانندگان ون بوده اند.

تصویر قاتل احتمالی منتشر شد

پلیس اسپانیا با صدور عکس مردی جوان، او را «ادریس اوکابیر» کرایه کننده خودروی ون معرفی کرده است. وی اصالتاً اهل کشور مراکش است.

ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که دستگیری یک مرد را نشان می دهد؛ گفته می شود که وی با این حمله تروریستی مرتبط بوده ولی تاکنون پلیس رسماً در این خصوص اظهارنظری نکرده است.

,اخبار مهم,بارسلونا,تصادف,[categoriy]

توریست ها در خانه بمانند

وزارت خارجه انگلیس با صدور بیانیه ای، از توریست های انگلیسی حاضر در شهر بارسلونا خواست که فعلاً برای حفظ امنیت خود، در محل اسکان خود باقی بمانند.

آمار نوین تلفات

راشا تودی اعلام کرد در حمله به عابران پیاده در مرکز شهر بارسلون اسپانیا دست کم ۱۳ نفر کشته شده اند. پلیس بارسلون با اعلام تروریستی بودن این حادثه شمار زخمیان را بیش از ۵۰ نفر اعلام کرد.

داعش، پشت پرده حمله بارسلون

خبرگزاری أعماق، وابسته به گروه تروریستی داعش لحظاتی پیش اعلام کرد که عامل حمله تروریستی در شهر بارسلون از «سربازان خلافت» بوده است.

داعش همچنین اعلام کرد که این حمله در پاسخ به درخواست های آن مبنی بر حمله به کشورهای عضو ائتلاف بین المللی ضد داعش صورت گرفته است.

در حال تکمیل ...

منبع: فارس
[file][http://cdn33.akairan.com/files/images/20178/20178181454294612a.aka][akharefile]
.

منبع :

یک خودرو ده ها نفر را در بارسلون زیر گرفت/ 63 نفر کشته و زخمی شدند/ پلیس اسپانیا: حادثه تروریستی بود +عکس و فیلم گردآوری توسط بخش مشرق نیوز سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات