بازداشت ۱۲۰ مظنون مرتبط با داعش در ترکیه -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازداشت ۱۲۰ مظنون مرتبط با داعش در ترکیه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بازداشت ۱۲۰ مظنون مرتبط با داعش در ترکیه
,اخبار مهم,بازداشت,ترکیه,[categoriy]

آکاایران: بازداشت ۱۲۰ مظنون مرتبط با داعش در ترکیه

آکاایران: منابع امنیتی ترکیه اعلام کردند شمار کسانی که به ظن ارتباط با گروه تکفیری داعش در این کشور بازداشت شده اند در چند ساعت گذشته به ۱۲۰ مظنون افزایش یافت.

به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری رسمی کویت، منابع امنیتی ترکیه روز پنجشنبه اعلام کردند شمار کسانی که به ظن ارتباط با گروه تکفیری صهیونیستی داعش در این کشور بازداشت شده اند در چند ساعت گذشته به ۱۲۰ مظنون افزایش یافت.

به گزارش آکاایران: بر این اساس، منابع امنیتی گفتند: «نیروهای امنیتی ترکیه عملیات یورش غافلگیرانه علیه مظنون به ارتباط با داعش را در استانبول، غازی آنتب، الازیغ، بینگول، آدانا، کیلیس، سقاریه، وان، دیاربکر، ماردین، مانیسا و بورسا انجام دادند.»

این منابع افزودند: در این عملیات گسترده ۱۲۰ مظنون از جمله چندین تبعه خارجی را بازداشت کردند و مقادیری سلاح و اسنادی که به داعش اشاره دارد و هنوز محتویات آن فاش نشده است مصادره کردند. یگان های شرکت کننده در این عملیات امنیتی بازداشت شدگان را برای اتخاذ تدابیر قانونی در حق شان و اجرای تحقیقات لازم به مراکز امنیتی در استان های مذکور منتقل کردند.

مقامات ترکیه پیش تر روز پنجشنبه ۶۰ مظنون به ارتباط با گروه وهابی داعش را بازداشت کرده بودند.

منبع: باشگاه خبرنگاران
.

منبع :

بازداشت ۱۲۰ مظنون مرتبط با داعش در ترکیه گردآوری توسط بخش مشرق نیوز سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات