خواب عجیب رزمنده فاطمیون در اسارت تکفیری ها +عکس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خواب عجیب رزمنده فاطمیون در اسارت تکفیری ها +عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

خواب عجیب رزمنده فاطمیون در اسارت تکفیری ها +عکس
,اخبار مهم,تکفیری ها,عباس وفایی,[categoriy]

آکاایران: خواب عجیب رزمنده فاطمیون در اسارت تکفیری ها +عکس

آکاایران: عباس وفایی یکی از رزمندگان فاطمیون است که اوایل ماه مبارک رمضان سال ۹۵ در جریان تبادل اسرا از دست تکفیری ها آزاد شد.

به گزارش مشرق، عباس وفایی یکی از رزمندگان فاطمیون است که اوایل ماه مبارک رمضان سال ۹۵ در جریان تبادل اسرا از دست تکفیری ها آزاد شد. او به همراه چند رزمنده دیگر اوایل اردیبهشت ماه سال ۹۴ در جریان یک عملیات در جنوب سوریه، در استان درعا و منطقه بُصر الحریر به اسارت تکفیری های جیش الحر درآمدند و پس از تحمل ۱۴ ماه اسارت، در اوایل ماه مبارک رمضان امسال (سال ۹۵) آزاد شدند.

,اخبار مهم,تکفیری ها,عباس وفایی,[categoriy]
عباس در دوران اسارت در دست تکفیری ها

به گزارش آکاایران: در دوران اسارتش خواب عجیبی دید. خواب دید که زنی با چادر سفید یک پسر و یک دختر را به او نشان می دهد و می گوید: «این پسر و دختر توست.» چند باری اسم پسر را تکرار می کند و می گوید: «این پسر تو، مرتضی است.» عباس از خواب بیدار می شود و خواب را برای دوست و همرزمش حیدر که همراه او در اسارت تکفیری ها بود تعریف می کند. حیدر و سایر اسرای در بند تروریست ها از شنیدن این خواب روحیه گرفته و خوشحال می شوند و به عباس می گویند: «هر وقت آزاد شدیم و ازدواج کرده و بچه دار شدی، اسم پسرت را مرتضی بگذار.»

,اخبار مهم,تکفیری ها,عباس وفایی,[categoriy]
فرمانده تروریست ها در درعا - عباس (نفر اول سمت راست-نشسته) و حیدر (نفر اول سمت چپ- ایستاده)

بعد از آن روز عباس چند بار دیگر مشابه این خواب را می بیند. حالا بیش از یک سال و نیم از آزادی عباس و رفقایش می گذرد. عباس ازدواج کرده و یک پسر از خدا هدیه گرفته اس و نامش را مرتضی گذاشته است. اما مرتضای عباس به خاطر بیماری در بیمارستان بستری شده است. عباس چشم انتظار بهبودی فرزندی است که آن را هدیه جهاد در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) می داند.

,اخبار مهم,تکفیری ها,عباس وفایی,[categoriy]

منبع: تسنیم
.

منبع :

خواب عجیب رزمنده فاطمیون در اسارت تکفیری ها +عکس گردآوری توسط بخش مشرق نیوز سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات