.

اتهام زنی آمریکا به یک ایرانی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اتهام زنی آمریکا به یک ایرانی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اتهام زنی آمریکا به یک ایرانی
,آمریکا,اخبار مهم,ایران,[categoriy]

آکاایران: اتهام زنی آمریکا به یک ایرانی

آکاایران: مقامات فدرال آمریکا یک ایرانی را به هک کردن سیستم رایانه ای یک شرکت تولیدکننده برنامه های تلویزیونی و باج خواهی متهم کردند.

به گزارش مشرق، دادستان فدرال آمریکا، یک تبعه ایرانی به نام «امیر مصری» را به هک کردن رایانه های شرکت «هوم باکس آفیس» (HBO) تولیدکننده سریال های مشهور تلویزیونی متهم کرده و گفته که وی، قسمت های پخش نشده فیلم ها را سرقت می کرده و در ازای عدم پخش آنها، باخواهی می کرده است.


در کیفرخواست امیر مصری نوشته شده که وی عضو یک گروه هکر به نام «کلاه سیاه های ترک» است و در استخدام نظامیان ایران، به حملات سایبری علیه اسرائیل دست می زده است.

به گزارش آکاایران: البته در این کیفرخواست، ادعایی مبنی بر اینکه حملات به HBO به دستور نظامیان ایران انجام گرفته، دیده نمی شود.

مصری متهم است که با استفاده از اکانت کارکنان شرکت HBO به قسمت های پخش نشده 3 سریال در حال پخش و نمایشنامه سریال «بازی تاج و تخت» دسترسی پیدا کرده است.

در متن کیفرخواست آمده که امیر مصری از ماه جولای، ایمیل های تهدیدآمیز برای HBO ارسال کرده و پس از مدتی، در ازای پخش نشدن اطلاعات به سرقت رفته، تقاضای 5.5 میلیارد دلار بصورت بیت کوین داده است.

HBO می گوید که به هیچ یک از ایمیل های این هکر پاسخ نداده است.
منبع: فارس
.

منبع :

اتهام زنی آمریکا به یک ایرانی گردآوری توسط بخش مشرق نیوز سایت آکاایران
تبلیغات