.

مخالفت دوباره با درخواست پدیده لیگ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مخالفت دوباره با درخواست پدیده لیگ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری خبر ورزشی از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مخالفت دوباره با درخواست پدیده لیگ
,[categoriy]

آکاایران: مخالفت دوباره با درخواست پدیده لیگ

آکاایران: 2


امید نورافکن هافبک جوان استقلال از منتفی شدن حضورش در فوتبال بلژیک در نقل و انتقالات زمستانی خبر داد.
به گزارش خبرورزشی، نورافکن که در پایان فصل گذشته به عنوان پدیده لیگ شانزدهم انتخاب شده بود برای چندمین بار در خصوص حضورش در شارلوا بلژیک با مسئولان استقلال مذاکره کرد که باز هم با درخواست جدایی او مخالفت شد.
نورافکن در این خصوص گفت: واقعیت این است که علاقه داشتم فوتبالم را در اروپا ادامه بدهم، ولی در نهایت این موضوع با موافقت باشگاه و سرمربی مواجه نشد. می توانم در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد به اروپا بروم.

کلیدواژه ها:
,[categoriy]

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

استقلال
,[categoriy]

به گزارش آکاایران: متولد ۱۳۷۶ در شهر ری. جوان‌ترین بازیکن استقلال در لیگ برتر حرفه‌ای که در تمام رده‌های سنی برای استقلال بازی کرده و به تیم ملی بزرگسالان نیز دعوت شده و از جمله استعدادهای آینده تیم ملی است..

امید نورافکن


.

منبع :

مخالفت دوباره با درخواست پدیده لیگ گردآوری توسط بخش خبرورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات