دوپینگ دسته جمعی به زودی بر ملا می شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دوپینگ دسته جمعی به زودی بر ملا می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دوپینگ دسته جمعی به زودی بر ملا می شود
,[categoriy]

آکاایران: دوپینگ دسته جمعی به زودی بر ملا می شود

آکاایران: دوپینگ پدیده ای شوم است که متاسفانه دست از سر فوتبال ایران بر نمی دارد. تقریبا کسی را در این فوتبال سراغ نداریم که دوپینگ را انکار کند.
به گزارش خبر ورزشی،دوپینگ همیشه هست؛ به ویژه در لیگ هایی که زیاد از سوی مسولان کنترل نمی شوند و رسانه ها هم روی آن نظارت ندارند.
خبرهایی که در یکی،دو ماه گذشته از دوپینگ گسترده در یک تیم سابقا لیگ یکی حکایت می کرد خوشبختانه مسولان کمیته ضد دو پینگ را مترصد شکار کرده است.
آنها در کمین تیم هایی نشسته اند که به دستور مستقیم سرمربی خود دست به یک دوپینگ دسته جمعی زده و به این ترتیب ناجوانمردانه در این فوتبال نتیجه گرفته اند.
کمیته ضد دوپینگ را توجه می دهیم به این موضوع مهم که آن تیم ها فعلا در لیگ یک حضور ندارند و رد پای آنها را می توانند در بازی های خانگی دنبال کنند. آنها هنوز مشغول کار خود هستند. فقط کمی باید نظارت شما دقیق تر باشد. شک نکنید شکار بعدی همین تیم های به ظاهر سالم هستند که سرمربی آنها همه هفته از فرط ذوق زدگی هر هفته شعارهای آنچنانی می دهد!
.

منبع :

دوپینگ دسته جمعی به زودی بر ملا می شود گردآوری توسط بخش خبرورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات