تازه ترین آرای صادره از سوی کمیته انضباطی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تازه ترین آرای صادره از سوی کمیته انضباطی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تازه ترین آرای صادره از سوی کمیته انضباطی
,[categoriy]

آکاایران: تازه ترین آرای صادره از سوی کمیته انضباطی

آکاایران: کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.
به گزارش خبر ورزشی، تازه ترین آراء صادره از سوی کمیته انضباطی از این قرار است: 
لیگ برتر:
دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و سیاه جامگان در هفته ششم رقابت های لیگ برتر برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر اهانت هواداران به تیم داوری، سرمربی تیم مقابل و پرتاب لیزر به چشم دروازه بان تیم مقابل صورت گرفت. این تیم طبق ماده 79 به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
جام حذفی فوتبال:
*دیدار تیم های پدیده خراسان و تراکتورسازی تبریز روز 16 شهریورماه برگزار و از سوی یحیی گل محمدی، سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز اعتراض مکرر به داور که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به توبیخ کتبی محکوم شد. همچنین تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم داوری پس از اخراج سرمربی تیم خود، به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
*در دیدار تیم های سپید رود رشت و ملوان بندر انزلی در تاریخ 18 شهریور ماه، تیم ملوان بندر انزلی به خاطر داشتن 6 بازیکن اخطاری باید 36 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
هم چنین به خاطر تخلفات و فحاشی تماشاگران تیم ملوان بندر انزلی به داور، تیم مقابل و پرتاب بطری و ترقه به زمین بازی، این تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
گفتنی است؛ تیم سپید رود رشت نیز به خاطر فحاشی تماشاگران این تیم به داوران و تیم مقابل و پرتاب بطری آب، باید 150 ریال جریمه نقدی با توجه به سوابق قبلی پرداخت کند.(این رای قابل تجدید نظر است)
همچنین کمیته انضباطی اعلام کرد تکرار تخلفات از سوی تماشاگران تیم سپید رود رشت موجب برگزاری مسابقات فاقد هواداران خواهد شد.
*دیدار دو تیم ذوب آهن اصفهان و فجر سپاسی شیراز روز 17 شهریور ماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم فجر سپاسی تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داوران رخ داد. این تیم به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم ذوب آهن اصفهان نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور باید 70 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
تیم فجر سپاسی شیراز به خاطر داشتن 6 بازیکن اخطاری باید 48 میلیون ریال پرداخت کند.
*مسابقه تیم های اکسین البرز و ساپیا روز 17 شهریورماه در حالی برگزار شد که از سوی علیرضا مداحی، تدارکات تیم اکسین البرز تخلفاتی مبنی بر اعتراض مکرر به داور بازی که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است(چنانچه وی در مسابقات بعدی مرتکب تخلف و برخلاف وضایت محوله اقداما کند، تنبیهات شدیدتری اعمال خواهد شد)
همچنین بهزاد غلامپور مربی تیم سایپا و علی خسروی، مربی تیم اکسین البرز به دلیل درگیری لفظی با یکدیگر و رفتار زننده نسبت به هم که سبب ایجاد تشنج شد، این دو نفر از سوی داور از نیمکت تیم های خود اخراج شدند. هر کدام منفردا به توبیخ کتبی و جداگانه به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.
علی لطیفی، سرمربی تیم اکسین البرز به دلیل رفتار غیر مسئولانه پس از به ثمر رسیدن گل تیم خود که منجر به اخراج وی شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.
کلیه آرای فوق قطعی است.
.

منبع :

تازه ترین آرای صادره از سوی کمیته انضباطی گردآوری توسط بخش خبرورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات