کریمی: مسئولیت شکست با من است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کریمی: مسئولیت شکست با من است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کریمی: مسئولیت شکست با من است
,[categoriy]

آکاایران: کریمی: مسئولیت شکست با من است

آکاایران: سرمربی تیم نفت طلائیه شکست برابر پیکان تهران را به گردن گرفت.

به گزارش خبرورزشی، علی کریمی پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل پیکان گفت: طبیعتاً نتیجه اصلاً خوب نبود، اما من از بچه‌ها تشکر می‌کنم بابت بازی که نیمه دوم انجام دادند. این بازی را باید نیمه اول انجام می‌دادیم. تیم پیکان بعد از پیروزی مقابل پرسپولیس با روحیه بالایی به مصاف ما آمده بودند و به آنها تبریک می‌گویم.

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: باید بیشتر از این کار کنیم. این شکست گردن من است و من مسئولیت آن را برعهده دارم. باید تمرینات را به نحوی پیش ببریم که شاهد تکرار این اتفاقات نباشیم. البته ما نیاز به بازیکن هم داریم. خوشبختانه برای جذب بازیکن خارجی جای خالی داریم و باید تیم‌مان را تقویت کنیم. بازیکنان ما در این بازی زحمت کشیدند، اما فکر می‌کنم آنها جوان و کم تجربه هستند. در نیمه دوم روند بازی به نوعی بود که امیدوار شدم با کمی کار بیشتر می‌توانیم به روزهای خوب برسیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت طلاییه در پاسخ به این پرسش که چرا خود او کنار خط نمی‌ایستاد و تیمش را راهنمایی نمی‌کرد، تصریح کرد: نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما علاقه‌ای به کنار خط ایستادن ندارم. البته یک مشکل کوچک هم داشتم که امامی‌فر مجبور شد کنار خط باشد و تیم را هدایت کند. همانطور که گفتم ترجیح می‌دهم روی نیمکت بنشینم.

.

منبع :

کریمی: مسئولیت شکست با من است گردآوری توسط بخش خبرورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات