به جای دلخوشی، حق مان را بگیریم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد به جای دلخوشی، حق مان را بگیریم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پرسپولیس امشب روی کاغذ میزبان است اما فوتبال را نه روی کاغذ بازی می کنند و نه عقلانی است به تیمی که مقابل یک حریف عربستانی در کشور عربی عمان به میدان می رود، میزبان بگوییم.

 پرسپولیس درواقع ناچار است هر دو بازی رفت و برگشت را در خانه حریف انجام بدهد؛ آن هم در شرایطی که از مسقط خبر می‌رسد سرخپوشان شب سختی را در هتل محل اقامت خود پشت سر گذاشته‌اند و عده‌ای با تولید سر و صدای عجیب، مانع آرامش بازیکنان این تیم شدند.

به گزارش آکاایران: شیطنت‌هایی که فوتبالدوستان عمانی در حمایت از الاهلی عربستان انجام دادند و همچنین استقبال گرمی که آنها از کاروان حریف سعودی پرسپولیس در فرودگاه مسقط داشتند، جدا از آن که ثابت می‌کند پرسپولیس امشب به هیچ‌وجه از امتیاز میزبانی برخوردار نیست، ضرورت این نکته را یادآور می‌شود که باید فدراسیون فوتبال پی ماجرای شکایت از فدراسیون فوتبال عربستان سعودی را بگیرد و با دخالت فیفا و حتی دادگاه CAS اجازه ندهد این شرایط ناعادلانه به ضرر تیم‌های ایرانی تکرار شود.

حالا که گزارش‌های اولیه خبر از صدور حکم به ضرر عربستان و به نفع ایران در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) می‌دهد، فدراسیون باید یکی از اولویت‌هایش، پیگیری همین حکم باشد تا از فصل آینده تیم‌های ایرانی مجبور نباشند رفت و برگشت نقش مهمان را مقابل نمایندگان سعودی بازی کنند. پرسپولیس امشب در مسقط به حضور ایرانیان خونگرم مقیم عمان دلخوش است. دلخوشی کوچکی نیست اما چرا باید از حق اصلی خودمان (میزبانی از تمام حریفان در خاک ایران) بگذریم و دلخوش باشیم به اینکه در فلان کشور همسایه یا بهمان کشور منطقه، جمعیت ایرانی زیاد است و ایرانی‌ها تشویق‌مان می‌کنند؟

به نظر شما این تشویق‌ها می‌تواند مقابل شیطنت‌هایی که برخی فوتبالدوستان عمانی علیه پرسپولیس انجام دادند، کارساز باشد؟

.

منبع :

به جای دلخوشی، حق مان را بگیریم

به جای دلخوشی، حق مان را بگیریم گردآوری توسط بخش خبرورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات