چالش دشوار منصوریان مقابل پدیده -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چالش دشوار منصوریان مقابل پدیده ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چالش دشوار منصوریان مقابل پدیده
,[categoriy]

آکاایران: چالش دشوار منصوریان مقابل پدیده

آکاایران: علیرضا منصوریان در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر با امید به قهرمانی و حضور موفق تر از سال گذشته خرج های کلانی را روی دست باشگاه گذاشت.از خرید ستارگانی پا به سن گذاشته از لیگ های عربی تا خرید مهاجم و هافبک از تیم های داخلی.
به گزارش خبرورزشی، اما در این میان به نظر می رسد سرمربی استقلال مرتکب اشتباهی بزرگ شده است. اعتمادی که فصل قبل به جوان ترها راز موفقیت و نجات علیمنصور شد توسط خود او به فراموشی سپرده شد و او این روزها کمتر به بازیکنان جوان در ترکیب تیمش بها می دهد به طوری که میانگین سنی استقلال در همین دیدار آخر مقابل سایپا 28 سال بود.
استقلالی که منصوریان در فصل نقل و انتقالات بست قرار بود مدعی جدی قهرمانی باشد اما منصوریان و تیم پر از ستاره اش در پایان هفته چهارم تنها 4 امتیاز کسب کرده است،مهاجمانش هیچ گلی به ثمر نرسانده اند و خریدهایش هم غیر از چپاروف و قائدی(تا حدودی) چیزی از خود نشان نداده اند.
زمزمه ی نارضایتی هواداران در پایان هفته چهارم با سردادن شعارهایی درپایان دیدار با سایپا و نشانه های دیگر آن در فضای مجازی مشاهده شده است. پیشکسوتان هم کوتاه و گذرا نقدهایی را بر نحوه ی بازی و نتایج تیم دارند.از سوی دیگر رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای دو پهلو ضمن حمایت از منصوریان به هواداران هم دلخوشی داد و یادآوری کرد که در صورت ادامه این روند دست به تغییراتی خواهد زد؛ تغییراتی که باعث خشنودی و رضایت هواداران خواهد بود.
اینکه افتخاری از سرمربی تیمش حمایت کند یک امر طبیعی است و در همه جای دنیا وقتی تیمی وارد بحران می شود پیشکسوتان و مسئولان تیم در قامت حمایت از مربیان ظاهر می شوند.اما دراین میان خیلی از افراد هم هستند که همیشه پای ثابت اعتراض و نارضایتی اند اما هنوز سکوت کرده اند و یا نهایتا بصورت رسمی اعتراض خود را رسانه ای نمی کنند.
اما زمان برای علیرضا منصوریان به سرعت می گذرد و شنیده ها حاکی از آن است که عملا تا پایان هفته پنجم و بازی مقابل پدیده مشهد فرصت دارد که با تغییر در ترکیب،سبک بازی و... با بازی هجومی تر که در آن موقعیت های بیشتر،گل زنی باشد،خود و تیمش را از وضعیت فعلی نجات دهد.
.

منبع :

چالش دشوار منصوریان مقابل پدیده گردآوری توسط بخش خبرورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات