جنگ توپخانه ها! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جنگ توپخانه ها! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جنگ توپخانه ها!
,[categoriy]

آکاایران: جنگ توپخانه ها!

آکاایران: اگر شهرآورد سرخابی ها که با یک هفته تأخیر برگزار می شود را کنار بگذاریم، یکی از حساس ترین بازی های هفته دهم، جدال ذوب آهن با پارس جنوبی جم است.

دو تیم با پیشینه متفاوت و دو حال‌وروز عجیب در لیگ برتر. پارسی‌ها اولین سال حضورشان در لیگ برتر را تجربه می‌کنند و در همین اول سال فعلاً بر صدر جدول تکیه زده‌اند، برخلاف ذوبی‌ها که جزو قدیمی‌های لیگ برتر هستند و نشیب و فراز زیادی را تجربه کردند. ذوبی‌ که چندین نایب‌قهرمانی لیگ را در کارنامه‌اش دارد این فصل هنوز به همان تیم زهردار و خطرناک گذشته تبدیل نشده است. قلعه‌نویی تازه 9 هفته در این تیم کار کرده و به آینده امیدوار است اما با همه این امیدها می‌داند که بازی این هفته با پارس‌جنوبی چقدر دشوار است. تیم مهدی تارتار تنها تیم فاقد شکست لیگ است و این قضیه از بعد روانی روی میزبان این بازی تأثیر خواهد گذاشت. پارس اتفاقاً در بیرون از خانه عملکرد خوبی داشته و به نوعی میزبانی و مهمانی‌شان مثل هم بوده است. شاید وجه اشتراک دو تیم توپخانه قدرتمند آنها باشد که باعث شده از این حیث سرآمد باشند. ذوبی‌ها با به ثمر رساندن 17 گل در کنار پدیده بهترین خط حمله لیگ برتر را دارند و مدافعان پارس‌جنوبی باید حواس‌شان در این بازی جمع باشد به خصوص که مرتضی تبریزی با به ثمر رساندن 5 گل مترصد فرصتی برای افزایش گل‌های زده و فاصله گرفتن از سایر مدعیان آقای گلی است. از سوی دیگر پارس‌جنوبی هم کم گل نزده و در کنار پرسپولیس با زدن 16 گل دومین توپخانه قدرتمند لیگ را دارند.

به گزارش آکاایران: درخشش آلویس نانگ و علی دشتی، در خط حمله پارس‌جنوبی تیم تارتار را از داشتن گلزنانی ششدانگ راحت کرده و در این بازی هم امید تارتار به ساق پای این دو بازیکن است. به نظر می‌رسد در روز دشوار مدافعان دو تیم، تیزهوشی و فرصت‌طلبی مهاجمان ذوب‌آهن و پارس‌جنوبی در دوئل توپخانه‌های دو تیم نتیجه بازی مهم هفته دهم را مشخص می‌کند.

.

منبع :

جنگ توپخانه ها! گردآوری توسط بخش خبرورزشی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات