چمنیان: به قهرمانی فکر می کنیم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چمنیان: به قهرمانی فکر می کنیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چمنیان: به قهرمانی فکر می کنیم
,[categoriy]

آکاایران: چمنیان: به قهرمانی فکر می کنیم

آکاایران: عباس چمنیان، سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در گفت وگوی تصویری زنده با برنامه نود درباره عملکرد درخشان تیم اش در مرحله گروهی جام جهانی 2017 هند اظهار کرد: خوشبختانه بچه ها توانستند با تمرکز لازم از نظر ذهنی و اجرای برنامه های تاکتیکی نمایش خوبی دارا باشند.

به گزارش خبرورزشی، روزهای زیادی قبل از مراسم قرعه کشی جام جهانی و بعد از مشخص شدن حریفان تمرکز و تلاش کردیم تا بچه ها برای شرکت در مسابقات جهانی آماده شوند چون این مسابقات متفاوت از آسیاست و لازم بود از هر نظر آمادگی کامل را پیدا کنیم.

به گزارش آکاایران:  سال گذشته در نیمه دوم مسابقات آسیایی بهتر کار می کردیم و در جام جهانی هم برابر گینه، آلمان و کاستاریکا همین عملکرد را داشتیم تا ثبات خود را نشان دهیم.

در سه مسابقه گذشته در خط دفاع عملکرد خوبی داشتیم و به غیر از لحظات پایانی مقابل گینه که تمرکزمان را از دست دادیم و گل خوردیم، برابر آلمان و گینه بهتر کار کردیم؛ در بخش حمله نیز با زدن 10 گل بچه ها اشتیاق زیاد خود برای گلزنی را نشان دادند.

سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران اضافه کرد: بازی فردا مقابل مکزیک متفاوت از سه بازی گذشته است چون حذفی بوده و مرز عبور از مرحله مقدماتی است؛ طی روزهای گذشته تلاش کردیم از نظر ذهنی و بدنی بازیکنان را آماده کنیم؛ تردید نداشته باشید به آمادگی ذهنی و مغرور نشدن بازیکنان توجه داریم و خیلی از دلسوزان نیز طی این مدت به همین مورد تاکید داشتند.

فرانسه را 4 بر صفر شکست دادیم ولی همیشه این نکته را به بازیکنان یادآوری کردیم و گفتیم که قبل از خارج شدن از زمین آن بازی را فراموش کنند چون در نتایج بعدی تاثیری ندارد و ما را به موفقیت نمی رساند.

 

سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران درباره دیدار بعدی در جام جهانی در صورت پیروزی مقابل مکزیک عنوان کرد: اگر به برد برسیم با برنده اسپانیا و فرانسه در مرحله یک چهارم بازی خواهیم کرد.

 ما بازی به بازی فکر می کنیم؛ الان فقط به دیدار با مکزیک می اندیشیم؛ البته ما کادر فنی تیم های اسپانیا و فرانسه را نیز رصد می کنیم؛ هر چقدر پیش می رویم بیشتر امیدوار می شویم.

 همه از نتایج ما تعجب کردند ولی کادر فنی و بازیکنان تیم به این موضوع و کارمان باور داشتند؛ امیدوار هستیم به هدف اول که رسیدن به جمع چهار تیم است برسیم؛ بعد با رسیدن به فینال به قهرمانی فکر می کنیم.

.

منبع :

چمنیان: به قهرمانی فکر می کنیم گردآوری توسط بخش خبرورزشی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات