دیدار پوتین و ترامپ برای اولین بار + تصاویر و حاشیه ها در سران 20

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دیدار پوتین و ترامپ برای اولین بار + تصاویر و حاشیه ها در سران 20 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نخستین دیدار پوتین و ترامپ در حاشیه اجلاس گروه ۲۰

روسای جمهور روسیه و آمریکا بالاخره پس از ماه ها گمانه زنی و انتظار مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

دیدار پوتین و ترامپ

به گزارش آکاایران: دیدار پوتین و ترامپ ,دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین روسای جمهور آمریکا و روسیه سرانجام پس از ماه ها گمانه زنی و انتظار در حاشیه اجلاس گروه ۲۰ در هامبورگ آلمان در مقابل هم قرار گرفتند و با یکدیگر احوالپرسی کردند.

به عقیده کارشناسان، دیدار رو در روی پوتین و ترامپ مهمترین اتفاق اجلاس ۲۰۱۷ گروه ۲۰ به شمار می رود. روسای جمهور آمریکا و روسیه قرار است امروز به صورت خصوصی نیز با یکدیگر دیدار کنند. گفته شده است در این دیدار، تنها وزرای خارجه دو کشور به همراه دو مترجم حضور خواهند داشت.

ترامپ در حالی امروز در حاشیه اجلاس گروه ۲۰ با پوتین رو به رو شد که به دلیل ادعاهایی که در داخل آمریکا در خصوص دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا و حمایت پوتین از پیروزی ترامپ در این انتخابات مطرح شده است، کلیه حرکات او در مواجهه با پوتین تا پایان این اجلاس زیر ذره بین رسانه های منتقد و مخالفان سیاسی او در داخل کنگره قرار خواهد داشت.

دیدار پوتین و ترامپ برای اولین بار + تصاویر و حاشیه ها در سران 20
,[categoriy]

آکاایران: دیدار پوتین و ترامپ برای اولین بار + تصاویر و حاشیه ها در سران 20

,[categoriy]

تلفن همراه پوتین و ترامپ

تلفن همراه پوتین و ترامپ , این شرکت تولید کننده گوشی های لاکچری سفارشی اعلام کرد، ما نیز همانند بسیاری از مردم جهان در انتظار دیدار پوتین و ترامپ هستیم و به هرحال این رویداد یک لحظه تاریخی خواهد بود. به نوشته وستی، این شرکت در ادامه بیانیه خود آورده است: به همین دلیل طراحی و ساخت یک گوشی ویژه برای این رویداد بین المللی در نظر گرفته شده است در حالی که می توان گفت ما نیز فاقد شک خواهان پیشرفت روابط روسیه و آمریکا هستیم.

حتما بخوانید :  جان کری در تظاهرات ضد ترامپ با سگش در واشنگتن شرکت کرد + عکس

بدنه گوشی تلفن همراه پوتین-ترامپ از تیتانیوم است و با نقش های فولاد دمشقی تزیین شده است. بر زمینه طلایی جلد آن تصویر برجسته رهبران دو کشور حک شده است و تنها بیست عدد از آن بفروش می رسد. قیمت هر دستگاه از این تلفن همراه ۱۴۹۰۰۰ روبل معادل ۲۶۰۰ دلار تعیین شده است.

,[categoriy]

.

منبع : shahrematlab.com

دیدار پوتین و ترامپ برای اولین بار + تصاویر و حاشیه ها در سران 20 گردآوری توسط بخش اخبار،اخبار روز،اخبار خبرگزاری ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات