شکلک باحجاب اپل برای شبکه های اجتماعی ( اپل تسلیم حجاب شد )

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شکلک باحجاب اپل برای شبکه های اجتماعی ( اپل تسلیم حجاب شد ) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اپل تسلیم حجاب شد!

در دنیای امروز،ایموجیها قسمت اعظمی از انتقال مفاهیم را برعهده گرفته اند. شکلک های کوچک اما پرکاربردی که معنای خاصی را در بین کاربران تداعی و به مرور قسمتی از هر پیام را به خود اختصاص داده ا ند.

شکلک باحجاب اپل برای شبکه های اجتماعی ( اپل تسلیم حجاب شد )
,[categoriy]

آکاایران: شکلک باحجاب اپل برای شبکه های اجتماعی ( اپل تسلیم حجاب شد )

به گزارش آکاایران: در این میان، تلاش طراحان این حوزه بر ایجاد تنوع در بین شکلک ها و پاسخگویی به نیاز مخاطبان مختلف بوده است، اما چندی پیش اتفاقی مهم در دنیای ایموجی ها رخ داد. نوجوانی ۱۶ ساله ای بنام رایوف الحمدی، سال گذشته، از ( کارگروه جهانی استاندارسازی متن و کاراکترهای پر کاربرد ) ، تقاضای ساخت یک ایموجی نوین برای خانم‎های محجبه را کرد؛ تقاضایی که به گفته خودش در کمال ناامیدی با ارسال یک درخواست ساده صورت گرفت، اما با تشکیل یک کمپین حمایتی از طرف هزاران کاربر دیگر، به نتیجه مهمی ختم شد.

,[categoriy]

اپل به تازگی همزمان با روز جهانی ایموجی، در میان معرفی شکلک های نوین خود، چند ایموجی از زن محجبه و مرد ریش دار را به کاربران معرفی کرد که قرار است تا پایان سال با نصب بر روی گجتهای اپل، در اختیار کاربران قرار بگیرند.

,[categoriy]
,[categoriy]

.

منبع : shahrematlab.com

شکلک باحجاب اپل برای شبکه های اجتماعی ( اپل تسلیم حجاب شد ) گردآوری توسط بخش اخبار،اخبار روز،اخبار خبرگزاری ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات