.

احتمال حمله مشترک آمریکا و اسرائیل به ایران

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد احتمال حمله مشترک آمریکا و اسرائیل به ایران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تهدید اسرائیل برای حمله به ایران

احتمال حمله مشترک آمریکا و اسرائیل به ایران

احتمال حمله مشترک آمریکا و اسرائیل به ایران
,اخبار سیاسی,تهدید اسرائیل,احتمال حمله آمریکا به ایران,[categoriy]

آکاایران: احتمال حمله مشترک آمریکا و اسرائیل به ایران

به گزارش آکاایران: تهدید اسرائیل برای حمله به ایران

اختصاصی بیست ستون: 

"مارک دانکف " رئیس سابق دفتر حزب جمهوری خواه کینگ کانتی و نماینده حزب جمهوری خواه در کنوانسیون تگزاس و نامزد مجلس نمایندگان آمریکا در یک گفت و گوی خبری اظهار داشت : ایران خود را برای حمله مشترک آمریکا و اسرائیل آماده کند و برای آماده شدن لازم است همکاری های خود را با روسیه و چین تقویت کند .

دانکف گفت : بسیار محتمل است که نیروی زمینی آمریکا تا یک سال و نیم آینده وارد کشور سوریه و عراق شود.

این مقام آمریکایی گفت: با توجه به جنگ طلبی کنگره امریکا بسیار آشکار است که توافق هسته ای ایجاد نشود و ایران بهتر است برای دفاع از  منافع اش خود را آماده کند. من معتقدم سرانجام به ایران حمله می شود و بهترین گزینه برای ایران همکاری با چین و روسیه  علیه مداخله نظامی ائتلاف آمریکا – اسرائیل در این کشور است.

وی گفت : با توجه به اینکه سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی در ترور دانشمندان هسته ای ایران دست داشته اند و عملیات خرابکارانه ای در مرز های ایران در چند سال قبل صورت گرفته و همچنین بازرسی از تاسیسات هسته ای اسرائیل از سوی بازرسان بین المللی صورت نگرفته  است، من فکر می کنم شانس موفقیت ایران در پیروزی هسته ای به طور کامل کم است  و سرانجام به ایران حمله خواهد شد.

.

منبع :

احتمال حمله مشترک آمریکا و اسرائیل به ایران گردآوری توسط بخش اخبار،اخبار روز،اخبار خبرگزاری ها سایت آکاایران
تبلیغات