روزنامه کیهان - اخبار امروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روزنامه کیهان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک روزنامه%کیهان را کلیک نمایید و یا در دسته اخبار افغانستان از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد روزنامه کیهان را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران به معرفی روزنامه کیهان و شرح اطلاعات کلی آن می پردازد، با ما همراه باشید.

روزنامه کیهان,درباره روزنامه کیهان,اخبار روزنامه کیهان

روزنامه کیهان

اطلاعات کلی روزنامه کیهان

صاحب امتیاز: موسسه کیهان

مدیر مسئول: حسین شریعتمداری

بنیانگذار: عبدالرحمان فرامرزی و مصطفی مصباح زاده

قالب: روزانه

زبان: فارسی

صفحه اول روزنامه کیهان امروز

%*#*%kayhan%*#*%
صفحه نخست روزنامه کیهان امروز

 

روزنامه ی کیهان یکی از قدیمی ترین روزنامه های ایران است. این روزنامه در سال 1321 فعالیت خود را آغاز کرد و در زمینه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و... فعالیت می کند. صاحب امتیاز آن در آغاز تاسیس عبدالرحمان فرامرزی و سردبیر آن مصطفی مصباح زاده بود اما در ۲۰ دی همان سال که مجوز آن تجدید شد جای این دو عوض شد. روزنامه کیهان در زمان انتخابات نهمین و دهمین دوره ریاست جمهوری، از محمود احمدی نژاد حمایت می کرد.

یکی از مهم ترین خبرهای چاپ شده در روزنامه کیهان در زمان انقلاب:

روزنامه کیهان,درباره روزنامه کیهان,اخبار روزنامه کیهان

روزنامه کیهان

 

گردآوری: آکانیوز

 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله روزنامه کیهان شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

کیهان

روزنامه کیهان گردآوری توسط بخش اخبار،اخبار روز،اخبار خبرگزاری ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات