روزنامه جمهوری اسلامی - اخبار امروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روزنامه جمهوری اسلامی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک روزنامه%جمهوری%اسلامی را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد روزنامه جمهوری اسلامی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران به معرفی روزنامه جمهوری اسلامی و شرح اطلاعات کلی آن می پردازد، با ما همراه باشید.

روزنامه جمهوری اسلامی,درباره روزنامه جمهوری اسلامی,اخبار روزنامه جمهوری اسلامی

روزنامه جمهوری اسلامی

اطلاعات کلی روزنامه جمهوری اسلامی

مدیرمسئول: مسیح مهاجری

قالب: روزانه

زبان: فارسی

صفحه اول روزنامه جمهوری اسلامی امروز: 

%*#*%jomhori%*#*%
صفحه نخست روزنامه جمهوری اسلامی امروز

 

روزنامه جمهوری اسلامی یک روزنامه سیاسی - اجتماعی می باشد که از سال 1358 فعالیت خود را آغاز کرد. اکنون روزنامه جمهوری اسلامی را مدافع سرسخت نظریات هاشمی رفسنجانی رئیس فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام و نزدیک به او می دانند، هرچند مفسران معتقدند چهره ای که این روزنامه از رفسنجانی ترسیم می کند، تندروانه تر از خط مشی واقعی وی است. روزنامه جمهوری اسلامی در حوزه سیاست خارجی و هم چنین سیاست های فرهنگی و اجتماعی جمهوری اسلامی مواضع سرسختانه ای دارد با این حال این رسانه در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد منتقد دولت او بوده است.

نشانی: تهران، بهارستان، ابتدای خیابان مجاهدین اسلام،روبروی مجلس شورای اسلامی

 

گردآوری: آکانیوز

 

روزنامه جمهوری اسلامی گردآوری توسط بخش اخبار،اخبار روز،اخبار خبرگزاری ها سایت آکاایران
تبلیغات