.

روزنامه اطلاعات - اخبار امروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روزنامه اطلاعات ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک روزنامه%اطلاعات را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران اطلاعاتی در مورد روزنامه اطلاعات را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران به معرفی روزنامه اطلاعات و شرح اطلاعات کلی آن می پردازد. با ما همراه باشید.

روزنامه اطلاعات,سردبیر روزنامه اطلاعات,اخبار روزنامه اطلاعات

روزنامه اطلاعات

اطلاعاتی کلی درباره روزنامه اطلاعات

صاحب امتیاز: شرکت ایران چاپ، موسسه اطلاعات

مدیرمسئول: سید محمود دعایی

بنیانگذار: عباس مسعودی

زبان: فارسی

صفحه اول روزنامه اطلاعات امروز:

%*#*%etelaat%*#*%
صفحه نخست روزنامه اطلاعات امروز

 

روزنامه اطلاعات از سال 1305 در تهران آغاز به فعالیت کرد. این روزنامه نخستین نشریه یومیه و کهن ترین روزنامه ایران است که امروزه نیز چاپ آن ادامه دارد و مدیرمسئول این روزنامه سید محمود دعایی است.

روزنامه اطلاعات در زمینه های فرهنگی هنری، سیاسی،اقتصادی، علمی، ورزشی و اجتماعی فعالیت می کند. انتشار اطلاعات در ابتدا فقط دو صفحه را دربرمی گرفت و تیراژ آن ۵۰۰ نسخه بود، اعضای کادر آن نیز به جز سرپرست و مدیر روزنامه، فقط دو نفر بودند. اما به تدریج این مرکز گسترش یافت و با گذشت زمان، محدوده کارش از انتشار یک روزنامه بسیار فراتر رفت تا آن حد که به صورت یکی از بزرگ ترین موسسه های فرهنگی خاورمیانه درآمد.این روزنامه امروز به عنوان نخستین مبتکر توزیع روزانه از طریق پست در محل مورد نظر مشترک و در کوتاه ترین زمان ممکن شناخته می شود که با بیش از ۷۵۰ نمایندگی، اطلاعات را تا دورترین نقاط ایران، توزیع می کنند.

تصویری تاریخی از فعالیت روزنامه اطلاعات در زمان انقلاب

روزنامه اطلاعات,سردبیر روزنامه اطلاعات,اخبار روزنامه اطلاعات

روزنامه اطلاعات

پس از انقلاب اسلامی ایران موسسه اطلاعات به همراه مؤسسه کیهان به بنیاد مستضعفان واگذار شد. پس از مدتی این دو موسسه زیر نظر ولی فقیه قرار گرفت و حجت الاسلام سید محمود دعائی به عنوان نماینده ولی فقیه و سرپرست این مؤسسه منصوب شد.

نشانی: تهران - بلوار میرداماد

گردآوری: آکانیوز

 

روزنامه اطلاعات گردآوری توسط بخش اخبار،اخبار روز،اخبار خبرگزاری ها سایت آکاایران
روزنامه جمهوری اسلامی: مدیران موسسات اعتباری، آزاد می جرخند، لابد دستگاه های نظارتی و حقوقی خودشان مشکل دارند -آکا

روزنامه جمهوری اسلامی: مدیران موسسات اعتباری، آزاد می جرخند، لابد دستگاه های نظارتی و حقوقی خودشان مشکل دارند -آکا

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: «مدیران موسسات اعتباری متخلف هر کدام به کسی یا جائی وصل بودند و الآن هم دارند آزاد می‌چرخند
توصیف جالب روزنامه قطری از طارمی -آکا

توصیف جالب روزنامه قطری از طارمی -آکا

روزنامه قطری از طارمی به عنوان متخصص گلزنی در لیگ قهرمانان آسیا یاد کرد و امیدوار به درخشش آقای گل لیگ ایران برابر تراکتور سازی است. روزنامه قطری از طارمی به عنوان متخصص گلزنی
تبلیغات