اخبار روزنامه حمایت

روزنامه حمایت - اخبار امروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روزنامه حمایت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک روزنامه%حمایت را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد روزنامه حمایت را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران به معرفی روزنامه حمایت و شرح اطلاعات کلی آن می پردازد، با ما همراه باشید.

روزنامه حمایت,درباره روزنامه حمایت,اخبار روزنامه حمایت

روزنامه حمایت

اطلاعات کلی روزنامه حمایت

صاحب امتیاز: سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور

مدیر مسئول: علی شمس

سردبیر: محمود ضیائی فرد

قالب: روزانه

زبان: فارسی

صفحه اول روزنامه حمایت امروز: 

%*#*%hemayat%*#*%
صفحه نخست روزنامه حمایت امروز

 

روزنامه حمایت یک روزنامه صبح ایران است که به صاحب امتیازی سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور منتشر می شود و در زمینه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی فعالیت می کند.

این روزنامه افزون بر پوشش اخبار حوزه عمومی و قوه قضائیه، به خبرها و فعالیت های زندانهای سراسر کشور می پردازد. یکی از صفحه های ثابت این روزنامه، «سلسله گزارشهایی از زندان» نام دارد که گفتگو با برخی زندانیان را منتشر می سازد.

 

گردآوری: آکانیوز


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله روزنامه حمایت شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

از رئیسس حمایت کرد

روزنامه حمایت گردآوری توسط بخش اخبار،اخبار روز،اخبار خبرگزاری ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات