روزنامه حمایت - اخبار امروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روزنامه حمایت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک روزنامه%حمایت را کلیک نمایید و یا در دسته اخبار افغانستان از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد روزنامه حمایت را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران به معرفی روزنامه حمایت و شرح اطلاعات کلی آن می پردازد، با ما همراه باشید.

روزنامه حمایت
روزنامه حمایت,درباره روزنامه حمایت,اخبار روزنامه حمایت

روزنامه حمایت

اطلاعات کلی روزنامه حمایت

صاحب امتیاز: سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور

مدیر مسئول: علی شمس

سردبیر: محمود ضیائی فرد

قالب: روزانه

زبان: فارسی

صفحه اول روزنامه حمایت امروز

%*#*%hemayat%*#*%
صفحه نخست روزنامه حمایت امروز

 

روزنامه حمایت یک روزنامه صبح ایران است که به صاحب امتیازی سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور منتشر می شود و در زمینه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی فعالیت می کند.

این روزنامه افزون بر پوشش اخبار حوزه عمومی و قوه قضائیه، به خبرها و فعالیت های زندانهای سراسر کشور می پردازد. یکی از صفحه های ثابت این روزنامه، «سلسله گزارشهایی از زندان» نام دارد که گفتگو با برخی زندانیان را منتشر می سازد.

 

گردآوری: آکانیوز

روزنامه حمایت گردآوری توسط بخش اخبار،اخبار روز،اخبار خبرگزاری ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات