اخبار هفته نامه همشهری جوان

هفته نامه همشهری جوان - اخبار امروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هفته نامه همشهری جوان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک هفته%نامه%همشهری%جوان را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد هفته نامه همشهری جوان را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران به معرفی هفته نامه همشهری جوان و شرح اطلاعات کلی آن می پردازد، با ما همراه باشید. 

هفته نامه همشهری جوان,تیتر امروزهفته نامه همشهری جوان,درباره هفته نامه همشهری جوان

هفته نامه همشهری جوان

اطلاعات کلی هفته نامه همشهری جوان

صاحب امتیاز: موسسه همشهری

سردبیر: مجید رفیعی

قالب: هفتگی

زبان: فارسی

 همشهری جوان نام یکی از نشریه های جانبی روزنامه ی همشهری است که از سال 1383 منتشر می شود. مطالب این نشریه پیرامون موضوعات فرهنگی و هنری و جوانان می باشد.. این نشریه به صورت هفتگی به همراه روزامه همشهری چاپ و توزیع می شود.

گردآوری: آکانیوز


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله هفته نامه همشهری جوان شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

همشهری جوان

هفته نامه همشهری جوان گردآوری توسط بخش اخبار،اخبار روز،اخبار خبرگزاری ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات