اخبار روزنامه%فناوران%اطلاعات

روزنامه فناوران اطلاعات - اخبار امروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روزنامه فناوران اطلاعات ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک روزنامه%فناوران%اطلاعات را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد روزنامه فناوران اطلاعات را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران به معرفی روزنامه هفت صبح و شرح اطلاعات کلی آن می پردازد، با ما همراه باشید.

روزنامه فناوران اطلاعات,تیتر امروز روزنامه فناوران اطلاعات,درباره روزنامه فناوران اطلاعات

روزنامه فناوران اطلاعات

روزنامه فناوران اطلاعات نخستین روزنامه ی ایرانی در حوزهٔ آی سی تی از ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۵ به عنوان روزنامه ای خصوصی و مستقل آغاز به انتشار کرد. بانی این روزنامه ایمان بیک است که همراه اصغر خسروی و ناصر شهلا کار انتشار آن را آغاز کرده اند. خسروی بعدها از گروه جدا شد.

اطلاعات کلی روزنامه فناوران اطلاعات:

اطلاعات کلی روزنامه هفت صبح

بنیان گذار: ایمان بیک و ناصر شهلا

قالب: روزانه

زبان: فارسی

صفحه اول روزنامه فناوران اطلاعات امروز:

%*#*%fanavaran%*#*%
صفحه نخست روزنامه فناوران اطلاعات امروز

 

گردآوری: آکانیوز


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله روزنامه فناوران اطلاعات شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

روزنامه فناوران اطلاعات گردآوری توسط بخش اخبار،اخبار روز،اخبار خبرگزاری ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات