اخبار هفته نامه دنیای تغذیه

هفته نامه دنیای تغذیه - اخبار امروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هفته نامه دنیای تغذیه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک هفته%نامه%دنیای%تغذیه را کلیک نمایید و یا در دسته اخبار افغانستان از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد هفته نامه دنیای تغذیه را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران به معرفی هفته نامه دنیای تغذیه و شرح اطلاعات کلی آن می پردازد، با ما همراه باشید. 

هفته نامه دنیای تغذیه,تیتر امروز هفته نامه دنیای تغذیه,درباره هفته نامه دنیای تغذیه

ماهنامه دنیای تغذیه

اطلاعات کلی هفته نامه دنیای تغذیه

صاحب امتیاز: مهندس اصغر نعمتی

مدیر مسئول: مهندس اصغر نعمتی

سردبیر: مهندس اصغر نعمتی

قالب: هفتگی

زبان: فارسی

صفحه اول هفته نامه دنیای تغذیه امروز:

%*#*%donyaye-taghziye%*#*%
صفحه نخست هفته نامه دنیای تغذیه امروز

 

دنیای تغذیه نام نشریه ای است که پیرامون تغذیه، آموزش، خبر و بهداشت فعالیت می کند. این نشریه اولین و پرتیراژترین نشریه تمام رنگی تغذیه و رژیم درمانی برای عموم مردم است که به صورت ماهانه چاپ و منتشر می شود.

گردآوری: آکانیوز

 

 

هفته نامه دنیای تغذیه گردآوری توسط بخش اخبار،اخبار روز،اخبار خبرگزاری ها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

jazab, استاتوس های جالب, بهترین مطالب طنز, جدیدترین جملات طنز, جدیدترین مطالب طنز, جدیدترین نوشته های طنز, جملات طنز, جملات طنز جدید, جملات طنز خنده دار, جملات طنز کوتاه خرداد ماه 91, جملات کوتاه طنز, جوک خنده دار طنز 91, طنز جدید, طنز نوشته های 91, طنز نوشته های کوتاه جدید و جالب, طنز نوشته های گوناگون !, طنز کوتاه مطالب باحال, مطالب جالب مطالب خنده دار, مطالب طنز 91, گلچین جملات کوتاه طنز آمیز
تبلیغات