نقش پررنگ فارسی آموزان اوکراینی در نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۱۷ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نقش پررنگ فارسی آموزان اوکراینی در نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۱۷ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نقش پررنگ فارسی آموزان اوکراینی در نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۱۷

نقش پررنگ فارسی آموزان اوکراینی در نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۱۷
,ادبیات ایران,ادبیات,[categoriy]

آکاایران: نقش پررنگ فارسی آموزان اوکراینی در نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۱۷

فرهنگ > ادبیات - دانشجویان زبان فارسی اوکراینی که برخی از آن ها تاکنون در دوره های دانش افزایی زبان فارسی بنیاد سعدی نیز شرکت داشته اند، نقش پررنگی در نمایشگاه بین المللی ایران اکسپو که در کشور اوکراین برگزار شد، ایفا کردند.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در نمایشگاه بین‌المللی ایران اکسپو 2017، دانشجویان زبان و ادبیات فارسی دانشگاه ملی تاراس شفچنکو و زبان فارسی دانشگاه ملی زبان شناسی کی‌یف، در مذاکرات دو جانبه رسمی میان شرکت‌های ایرانی و اوکراینی و ارائه اطلاعات به بازدیدکنندگان ایرانی، به عنوان مترجم، نقش فعال و موثری از خود نشان دادند.

حضور دانشجویان زبان فارسی اوکراینی در این نمایشگاه بسیار چشمگیر بود به گونه‌ای که در هر غرفه کشور ایران، یکی از دانشجویان زبان فارسی به طور تمام وقت حضور داشت و به بازدیدکنندگان در باره ایران و محصولات غرفه و امکانات سرمایه‌گذاری توضیحاتی ارائه می‎داد.

نمایشگاه ایران اکسپو  طی روزهای 21 الی 24 شهریور امسال سال برابر با 12 تا15سپتامبر، در مرکز نمایشگاه بین‌المللی کی‌یف در اکراین برگزار شد.

این نمایشگاه، فرصت مناسبی جهت ارائه مهارت دانشجویان زبان فارسی اوکراینی در امور ترجمه و نشان دادن توان علمی دانش آموختگان زبان فارسی در اوکراین بود و گسترش همکاری­‌های اقتصادی، صنعتی و فرهنگی مشترک میان دو کشور می­‌تواند علاوه بر افزایش تعاملات همه جانبه، زمینه‌ای جهت ایجاد انگیزه جهت انتخاب زبان فارسی به عنوان رشته تحصیلی در میان جوانان آن کشور به وجود آورد.

 

57243

.

منبع :

نقش پررنگ فارسی آموزان اوکراینی در نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۱۷ گردآوری توسط بخش خبرآنلاین، خبر انلاین سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات