ای بی سی نیوز: ترامپ به دنبال افزایش قدرت خود با ایجاد شکاف است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ای بی سی نیوز: ترامپ به دنبال افزایش قدرت خود با ایجاد شکاف است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ای بی سی نیوز: ترامپ به دنبال افزایش قدرت خود با ایجاد شکاف است

بین الملل > آمریکا - واحد مرکزی خبر نوشت: 55 درصد از آمریکاییها اعلام کرده اند کارهایی که ترامپ انجام داده است بیشتر از آنکه باعث اتحاد شود باعث اختلاف شده است.

به گزارش آکاایران: پایگاه اینترنتی ان بی سی نیوز در مقاله ای به قلم ورونیکا استراکوالورسی نوشت ترامپ بحثهایی را که می خواهد انتخاب می کند. او بحثهایی که به آن نیاز دارد را انتخاب می کند. جرو بحثهای او با طرفداران ورزشکاران و لیگهای ورزشی ممکن است از همین جنس انتخابها باشد. این مدل انتخاب شیوه ای برای پرت کردن حواسهاست. برای انحراف اذهان از طرح سلامت (اوباما کر)، تحقیقات درباره مولر (مدیر اف بی آی) ، کره شمالی و انتخابات خاصی که ممکن است به نفع او تمام نشود. اما قضیه بیش از این حرفهاست. او بدنبال افزایش قدرت خود با به وجود آوردن شکاف است. تصویری که از ترامپ شکل گرفته تصویر فردی است که به دنبال انشقاق است. در نظرسنجی های جدیدی که ان بی سی نیوز و واشنگتن پست انجام داده اند 55 درصد آمریکاییها اعلام کرده اند کارهایی که ترامپ انجام داده است بیشتر از آنکه باعث اتحاد شود باعث اختلاف شده است. 29 درصد از جمهوریخواهان و 65 درصد از مستقلین با این نظر موافقند.

49311

.

منبع :

ای بی سی نیوز: ترامپ به دنبال افزایش قدرت خود با ایجاد شکاف است

ای بی سی نیوز: ترامپ به دنبال افزایش قدرت خود با ایجاد شکاف است گردآوری توسط بخش خبرآنلاین، خبر انلاین سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات