.

آخرین خبر درباره بازیکن مورد علاقه مجیدی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آخرین خبر درباره بازیکن مورد علاقه مجیدی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آخرین خبر درباره بازیکن مورد علاقه مجیدی

آخرین خبر درباره بازیکن مورد علاقه مجیدی
,باشگاه استقلال,[categoriy]

آکاایران: آخرین خبر درباره بازیکن مورد علاقه مجیدی

ورزش > لیگ برتر - بهنام برزای این روزها در سوئد به سر می برد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بهنام برزای یکی از جوانان با انگیزه و تکنیکی فصل قبل استقلال بود که در ابتدای فصل به خواست کادرفنی این تیم، از استقلال کنار رفت. برزای که با سرعت و تکنیک خود و البته گل های مهمی که برای استقلال به ثمر رساند از اصلی ترین عوامل موفقیت استقلال در نیم فصل دوم بود، این روزها در کشور سوئد به سر می برد و به دنبال پیوستن به تیم کالمار است.

جوان خوش تکنیک و جنوبی سابق استقلال در تمرینات تیم کالمار به عنوان بازیکن تستی حاضر شده اما به نظر می آید پیشنهاد این باشگاه سوئدی برای جذب او چندان جالب نبوده. در حال حاضر مشخص نیست بهنام برزای چه تصمیمی برای آینده خود بگیرد.

بهنام برزای بازیکنی است که فرهاد مجیدی به او علاقه دارد. خود برزای هم که فصل قبل شماره 77 را می پوشید،بارها پس از گلزنی به شیوه معروف مجیدی خوشحالی کرد و گفته می شد که منصوریان بخاطر سبک خوشحالی اش که شبیه فرهاد مجیدی بود او را از تیم کنار گذاشت.

 

254 41

.

منبع :

آخرین خبر درباره بازیکن مورد علاقه مجیدی گردآوری توسط بخش خبرآنلاین، خبر انلاین سایت آکاایران
تبلیغات