مصاحبه عجیب مدیر پرسپولیس/ شما که در جریان بودید چرا پیشگیری نکردید به جای پیش بینی؟! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مصاحبه عجیب مدیر پرسپولیس/ شما که در جریان بودید چرا پیشگیری نکردید به جای پیش بینی؟! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مصاحبه عجیب مدیر پرسپولیس/ شما که در جریان بودید چرا پیشگیری نکردید به جای پیش بینی؟!

مصاحبه عجیب مدیر پرسپولیس/ شما که در جریان بودید چرا پیشگیری نکردید به جای پیش بینی؟!
,علی اکبر طاهری,مهدی طارمی,باشگاه پرسپولیس,[categoriy]

آکاایران: مصاحبه عجیب مدیر پرسپولیس/ شما که در جریان بودید چرا پیشگیری نکردید به جای پیش بینی؟!

ورزش > لیگ برتر - علی اکبر طاهری در مصاحبه ای مدعی شده به وجود آمدن این مشکلات را پیش بینی کرده بودند و از قبل می دانستند این اتفاق می افتد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مصاحبه ای که علی اکبر طاهری انجام داده مصداق بارز این است که مدیر باشگاه پرسپولیس مسوول مستقیم این اتفاق بد برای باشگاه و مهدی طارمی است و با اشتباهش چنین حکم سنگینی صادر شده است. با خواندن این مصاحبه که طاهری در آن اذعان می کند همه این اتفاقات بد را پیش بینی می کرده این سوال پیش می آید که اگر علی اکبر طاهری به عنوان مدیر باشگاه پرسپولیس از این حکم سنگینی که قرار است صادر شود اطلاع داشته چرا به دنبال توافق با باشگاه ترکیه ای نرفته است؟ مخصوصا که در یکی دو سال اخیر چند تیم لیگ برتری حسابی به خاطر مشکلات این چنینی نقره داغ شدند و می توانستند عبرتی برای باشگاه پرسپولیس باشند. اگر مدیر باشگاه در جریان کل پروسه بوده است چرا اجازه داده کار به چنین جایی برسد و حکم به این سنگینی صادر شود؟ 

باشگاه پرسپولیس که همه تلاشش را برای حل پرونده ژوزه در ماههای اخیر انجام داده و حتی دست به دامان هواداران برای حل مشکل مادی باشگاه برای این پرونده شده است چرا به پرونده های دیگر نیم نگاهی نداشته و تلاشی برای حل آنها نکرده است؟ حالا پاسخ بیش از 700هزار یورو جریمه نقدی، دو فصل محرومیت از پنجره نقل و انتقالات و محرومیت 4ماهه آقای گل تیم را چه کسی می دهد؟ اگر طاهری در این مصاحبه از این گفته بود که نمی دانستند و در عمل انجام شده قرار گرفتند مساله قابل پذیرش تر بود تا اینکه بگوید به وجود آمدن این مشکلات را پیش بینی کرده بودیم و در ریز جزئیات این پرونده در یک سال و نیم گذشته بودیم. این همه هم درآمد و کمک های مردمی داشته و می شده با کمی صرفه جویی و مذاکره رضایت باشگاه ترکیه ای را جلب کرد اما هیچکدام از این اتفاقات در مدیریت باشگاه نیفتاده و حالا مشکلی بسیار بزرگ برای باشگاه پرسپولیس رخ داده است که باید دید در ادامه چه می شود.

 

41258

.

منبع :

مصاحبه عجیب مدیر پرسپولیس/ شما که در جریان بودید چرا پیشگیری نکردید به جای پیش بینی؟! گردآوری توسط بخش خبرآنلاین، خبر انلاین سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات