فهرست رسانه های حاضر در نمایشگاه مطبوعات منتشر شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فهرست رسانه های حاضر در نمایشگاه مطبوعات منتشر شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: فهرست رسانه های حاضر در نمایشگاه مطبوعات منتشر شد

فهرست رسانه های حاضر در نمایشگاه مطبوعات منتشر شد
,نمایشگاه مطبوعات,مطبوعات,رسانه,[categoriy]

آکاایران: فهرست رسانه های حاضر در نمایشگاه مطبوعات منتشر شد

فرهنگ > رسانه - فهرست کامل رسانه های متقاضی حضور در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات همراه با متراژ و گروه تایید شده منتشر شد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فهرست رسانه‌های متقاضی حضور در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات بر اساس گروه بندی و متراژ درخواستی در هر گروه در فایل پیوست، قابل رویت است و متقاضیان در صورت اعتراض به گروه بندی و متراژ تایید شده، تا پایان روز یکشنبه 2مهر فرصت دارند، درخواست خود را به کمیته اجرایی نمایشگاه ارسال کنند.

در این فهرست نام 520 متقاضی (بالغ بر 600 رسانه) با متراژ درخواستی 13هزار متر مربع درج شده است. اطلاعات مربوط به این جدول، پیش تر از طریق حساب کاربری متقاضیان، در وبسایت نمایشگاه اطلاع رسانی شده است.

کمیته اجرایی ستاد برگزاری بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات از طریق شماره تلفن‌های 84095179 ، 84095168 و ٠٩٣٦٤٣٤٨٠٠١ از ساعت هشت تا ١٧ پاسخگوی سوالات و درخواست‌های متقاضیان است.

زمان ثبت نام قطعی (واریز هزینه غرفه‌های نمایشگاه)، جانمایی الکترونیک و نظام نامه نمایشگاه در روزهای آتی از طریق وبسایت نمایشگاه اعلام می شود.

آن دسته از متقاضیانی که نامشان در فهرست فعلی نیست، در لیست ذخیره نمایشگاه قرار گرفته‌اند.

لیست رسانه‌های متقاضی حضور در نمایشگاه مطبوعات امسال را اینجا  بخوانید.

58243

.

منبع :

فهرست رسانه های حاضر در نمایشگاه مطبوعات منتشر شد گردآوری توسط بخش خبرآنلاین، خبر انلاین سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات