.

بیش از ۷۰ هزار حاجی به کشور بازگشتند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بیش از ۷۰ هزار حاجی به کشور بازگشتند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: بیش از ۷۰ هزار حاجی به کشور بازگشتند

بیش از ۷۰ هزار حاجی به کشور بازگشتند
,سازمان حج و زیارت,حج تمتع,[categoriy]

آکاایران: بیش از ۷۰ هزار حاجی به کشور بازگشتند

جامعه > میراث فرهنگی و گردشگری - بازگشت بیش از ۷۰ هزار زائر ایرانی به کشور، تعداد حجاج کشورمان در عربستان به حدود ۱۳ هزار نفر رسید.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ستاد مکه مکرمه اعلام کرد : از آغاز عملیات بازگشت زائران ایرانی از دو فرودگاه مدینه منوره و جده تا پایان امروز ۷۰۲۶۴ زائر به کشورمان بازمی گردند.

در این اطلاعیه تعداد کاروان های مدینه قبل و مدینه بعد که امروز از طریق دو فرودگاه جده و مدینه به ایران باز می گردند ۳۰ کاروان به ظرفیت ۲۶۱۶ نفر ذکر شده و آمده است: امروز در مکه مکرمه ۶۷۳ و در مدینه منوره ۱۲۸۴۹زائر حضور دارند.

ورود کاروان های مدینه بعد از مکه مکرمه به شهر پیامبر دیروز چهارشنبه پایان یافت و فردا (جمعه) با خروج آخرین کاروان های زائران ایرانی از شهر مکه مکرمه ، بازگشت زائران ایرانی از طریق فرودگاه جده به کشورمان پایان می یابد.

زائران حاضر در مدینه منوره نیز پس از اقامت پنج روزه دراین شهر و زیارت بارگاه خاتم النبیین حضرت محمد مصطفی (ص) و صدیقه طاهره و جنةالبقیع به کشور باز می گردند و طبق برنامه ریزی قبلی قرار است آخرین کاروان زائران ایرانی سوم مهرماه از طریق فرودگاه مدینه به کشور باز گردند.

امسال ۸۶ هزار و ۳۰۰ زائر ایرانی به سرزمین وحی سفر کردند.

47238

.

منبع :

بیش از ۷۰ هزار حاجی به کشور بازگشتند گردآوری توسط بخش خبرآنلاین، خبر انلاین سایت آکاایران
تبلیغات