عراقچی، موضع ایران در قبال فلسطین را تشریح کرد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عراقچی، موضع ایران در قبال فلسطین را تشریح کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: عراقچی، موضع ایران در قبال فلسطین را تشریح کرد

بین الملل > دیپلماسی - سید عباس عراقچی، معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه کشورمان در نشست فوق العاده کمیته فلسطین جنبش عدم تعهد شرکت کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عراقچی در سخنرانی خود در این نشست با اشاره به سیاست های تجاوز گرایانه رژیم صهیونیستی که بیش از شش دهه ادامه یافته و مردم فلسطین را از حقوق اولیه انسانی و حق حاکمیت بر سرزمین خود محروم کرده است، بار دیگر بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از آرمان فلسطین و مردم فلسطین تاکید کرد.

وی با اشاره به اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی برای تغییر هویت اسلامی بیت المقدس که موجب برگزاری این نشست اضطراری شده است، گفت: ما از مقاومت مردم فلسطین که این موج نوین تجاوز گری رژیم صهیونیستی را عقب نشاند حمایت می کنیم. جمهوری اسلامی ایران با استقبال از بیانیه جنبش عدم تعهد در حمایت از فلسطین که در جریان همین نشست اضطراری به تصویب رسید، بار دیگر همبستگی جنبش عدم تعهد و ایران را با آرمان و مردم فلسطین مورد تاکید قرار داد.

52311

.

منبع :

عراقچی، موضع ایران در قبال فلسطین را تشریح کرد

عراقچی، موضع ایران در قبال فلسطین را تشریح کرد گردآوری توسط بخش خبرآنلاین، خبر انلاین سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات