توصیه های آیت الله مکارم به شهرداری قم/ تأکید بر راه اندازی فرودگاه قم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد توصیه های آیت الله مکارم به شهرداری قم/ تأکید بر راه اندازی فرودگاه قم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: توصیه های آیت الله مکارم به شهرداری قم/ تأکید بر راه اندازی فرودگاه قم

سیاست > احزاب و شخصیت ها - مهر نوشت: یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه موقعیت فرهنگی قم در ایران بی نظیر است، گفت: کارهای فرهنگی ویژه در این شهر باید انجام شود.

به گزارش آکاایران: آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی عصر سه‌شنبه در دیدار سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار و مدیران شهری قم که در مدرسه امام سجاد(ع) برگزار شد، ضمن تبریک انتخاب مجدد ایشان به عنوان شهردار قم اظهار کرد: ما مکرر تاکید کرده‌ایم که تیم شما کارهایی انجام داده که باید فرصت داده شده تا تکمیل شود.

ایشان در ادامه افزود: اگر کار مردم را آسان کنید کار خودتان نیز آسان خواهد شد و ضرورتی ندارد که مردم مکرر به شهرداری مراجعه کنند.

آیت‌الله مکارم شیرازی در ادامه با اشاره به مسئله فرودگاه قم تصریح کرد: این فرودگاه از آنچه که فکر می‌شود تأثیرگذارتر است و اگر راه‌اندازی شود برای چنین شهر جهانی‌ای اثرات بسزایی خواهد داشت؛ اگر به این پروژه اهمیت داده شود آثار بسیار مطلوبی متوجه شهر خواهد شد.

وی به موقعیت فرهنگی قم اشاره و خاطرنشان کرد: موقعیت فرهنگی قم در ایران بی‌نظیر است؛ حوزه علمیه قم در دنیا مثل ندارد و اهل تسنن نیز به این وسعت حوزه علمیه ندارند، وجود حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران نیز موقعیتی ویژه برای قم ایجاد کرده که به موازات آن باید کارهای فرهنگی ویژه انجام داد.

در حاشیه این دیدار تابلویی از سنگ مزار مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) و کتاب مصور تاریخ شهر قم توسط شهردار قم به آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی اهدا شد.

27212

.

منبع :

توصیه های آیت الله مکارم به شهرداری قم/ تأکید بر راه اندازی فرودگاه قم

توصیه های آیت الله مکارم به شهرداری قم/ تأکید بر راه اندازی فرودگاه قم گردآوری توسط بخش خبرآنلاین، خبر انلاین سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات