«قصه های نترسناک» به چاپ سوم رسید -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد «قصه های نترسناک» به چاپ سوم رسید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: «قصه های نترسناک» به چاپ سوم رسید

«قصه های نترسناک» به چاپ سوم رسید
,بازار کتاب,کتابفروشی,[categoriy]

آکاایران: «قصه های نترسناک» به چاپ سوم رسید

فرهنگ > کتاب - مجموعه چهار جلدی «قصه های نترسناک» با نوشته و نقاشی های نازنین آیگانی توسط کتاب های زرافه (واحد کودک و نوجوان انتشارات سیمای شرق) به چاپ سوم رسید.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این مجموعه کتاب‌ها که برنده جایزه لاک‌پشت پرنده نقره‌ای است، شامل چهار کتاب با عنوان‌های «تاریکی»، «ما»، «همه» و «نقاش هیولولوها» است که هر کتاب به یک ترس رایج در کودکان می‌پردازد و در قالب قصه و تصویر کودکان می‌آموزند چگونه با این ترس‌ها مقابله کنند.

در کتاب «تاریکی» به موضوع ترس از تاریکی در کودکان اشاره شده، کتاب «همه» به ترس از حضور در جمع و فضاهای شلوغ پرداخته، کتاب «ما» به ترس از جدایی کودک از والدین هنگام رفتن به مهدکودک یا ماندن در خانه پدربزرگ و مادربزرگ اشاره داشته و کتاب «نقاش هیولولوها» به مقابله با ترس از موجودات خیالی می‌پردازد.

چاپ نخست مجموعه چهار جلدی قصه‌های «نَترسناک» سال ۹۴ وارد بازار نشر شد.

مجموعه قصه‌های نترسناک برای ۳ تا ۷ ساله‌ها مناسب است و توسط روان‌شناسان کودک به عنوان کتاب کمکی برای مقابله با ترس کودکان توصیه می‌شود.

چاپ سوم این مجموعه در تیراژ ۲۰۰۰ نسخه و با قیمت هر جلد ۸۰۰۰ تومان (فاقد تغییر قیمت نسبت به چاپ‌های قبل) روانه بازار نشر شده است و پخش و توزیع آن توسط مداد آبی صورت می‌گیرد.

 

57243

.

منبع :

«قصه های نترسناک» به چاپ سوم رسید گردآوری توسط بخش خبرآنلاین، خبر انلاین سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات