پیام رابرت دنیرو و مارتین اسکورسیزی برای درگذشت جری لوییس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پیام رابرت دنیرو و مارتین اسکورسیزی برای درگذشت جری لوییس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پیام رابرت دنیرو و مارتین اسکورسیزی برای درگذشت جری لوییس

پیام رابرت دنیرو و مارتین اسکورسیزی برای درگذشت جری لوییس
,بازیگران سینمای جهان,سینمای جهان,[categoriy]

آکاایران: پیام رابرت دنیرو و مارتین اسکورسیزی برای درگذشت جری لوییس

فرهنگ > سینما - مارتین اسکورسیزی و رابرت دنیرو کارگردان و بازیگر «پادشاه کمدی» در بزرگداشت جری لوییس نوشتند.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مارتین اسکورسیزی سال ۱۹۸۳ فیلم «پادشاه کمدی» را با بازی جری لوییس کارگردانی کرد.

جری لوییس دیروز در ۹۱ سالگی درگذشت و کارگردان «راننده تاکسی»‌ درباره او نوشت: «جری لوییس استاد بود. او هنرمند بزرگ و انسان شاخصی بود.»

اسکورسیزی در فیلم «پادشاه کمدی» نقش جری لنگفورد مجری یک تاک‌شو را به جری لوییس داده بود. نقش لنگفورد همانند دیگر نقش‌آفرینی‌های جری لوییس نبود و بیش از اینکه کمدی باشد دراماتیک بود.

اسکورسیزی در ادامه برای لوییس نوشته است: «من افتخار همکاری با او را داشتم و این تجربه برای من گنج گرانبهایی بود. به راستی که او یکی از بزرگترین‌ها بود.»

در «پادشاه کمدی» رابرت دنیرو نقش استندآپ کمدینی به نام روپرت پاپکین را بازی می‌کند که دوست دارد در برنامه لنگفورد شرکت کند.

رابرت دنیرو درباره لوییس نوشت: «جری در کمدی و فیلم پیشرو بود. در چند سال گذشته چند باری اقبال دیدار با او را داشتم. حتی در ۹۱ سالگی ذره‌ای ذوقش را از دست نداده بود.»

«پادشاه کمدی» سال ۱۹۸۳ در جشنواره فیلم کن نمایش داده شد و نقش‌آفرینی لوییس در آن مورد تحسین چهره‌هایی چون وینست کنبی منتقد نیویورک تایمز قرار گرفت.

58241

.

منبع :

پیام رابرت دنیرو و مارتین اسکورسیزی برای درگذشت جری لوییس گردآوری توسط بخش خبرآنلاین، خبر انلاین سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات