پادشاه اردن: ارتش آماده رویارویی با هر تهدیدی است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پادشاه اردن: ارتش آماده رویارویی با هر تهدیدی است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پادشاه اردن: ارتش آماده رویارویی با هر تهدیدی است

بین الملل > خاورمیانه - مهر نوشت: پادشاه اردن تاکید کرد که شرایط در مرزهای شمالی اردن تحت کنترل بوده و نیروهای مسلح این کشور آمادگی کامل برای رویارویی با هر تهدیدی را دارند.

به گزارش آکاایران: به گزارش الیوم السابع، ملک عبدالله دوم پادشاه اردن در دیدار با برخی شخصیتهای برجسته استان جرش این کشور تاکید کرد: مرزهای شمالی اردن تحت کنترل است و ما نسبت به آمادگی نیروهای مسلح برای رویارویی با هر تهدیدی اطمینان کامل داریم.اردن با آمریکا و روسیه برای تضمین آتش بس منطقه جنوب سوریه همکاری می کند.

وی در خصوص سوریه گفت: راه کار سیاسی تنها راه برای آرام کردن اوضاع در سوریه است.شکست دادن داعش و تلاش های اخیر دولت عراق مسیر را برای بازگشایی کانالها میان امان و بغداد تسهیل می کند.

پادشاه اردن در خصوص مساله فلسطین تاکید کرد که با هیات اعزامی از سوی دولت آمریکا در خصوص از سرگیری مذاکرات صلح میان فلسطینی ها و صهیونیستها رایزنی خواهد کرد.

52311

.

منبع :

پادشاه اردن: ارتش آماده رویارویی با هر تهدیدی است

پادشاه اردن: ارتش آماده رویارویی با هر تهدیدی است گردآوری توسط بخش خبرآنلاین، خبر انلاین سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات