.

«باران می بارید» در انتظار سرگروه برای اکران -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد «باران می بارید» در انتظار سرگروه برای اکران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: «باران می بارید» در انتظار سرگروه برای اکران

فرهنگ > سینما - سازندگان فیلم سینمایی «باران می بارید» در روزهای پیش رو برای اکران این فیلم با یکی از سرگروه های سینمایی قرارداد خواهند بست.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم سینمایی «باران می بارید» به کارگردانی علی صفی خانی و تهیه کنندگی رضا سلامی پس از دریافت پروانه نمایش در نوبت اکران عمومی قرار گرفته و سازندگان این فیلم بزودی با یکی از سرگروه های سینمایی قرارداد خواهند بست.

قرارداد اکران این فیلم بزودی در شورای صنفی نمایش نیز به ثبت خواهد رسید.

«باران می بارید» همچنین به تازگی برای حضور در جشنواره فیلم سلامت پذیرفته شده و قرار است در این جشنواره نیز به نمایش درآید.

این فیلم با مضمونی اجتماعی در سال ٩٤ مقابل دوربین رفت و در آن بازیگرانی چون گلچهره سجادیه، مهدی احمدی، حمیدرضا افشار، کاترین اصلانی، عبد طهماسبی، محمد عباس نژاد، مهدی شادی زاده، ساینا رضانژاد، ایمان محمودی، رایا نصیری به ایفای نقش پرداخته اند.

در خلاصه داستان «باران می بارید» آمده: آذر و ایرج زوج میانسالی هستند که طبق قرار قبلی قصد دارند فردای روز عروسی تنها دخترشان از یکدیگر جدا شوند. در این بین اتفاق هایی می افتد که باعث می شود آذر به درک دیگری از زندگی مشترک برسد... .

58244

.

منبع :

«باران می بارید» در انتظار سرگروه برای اکران

«باران می بارید» در انتظار سرگروه برای اکران گردآوری توسط بخش خبرآنلاین، خبر انلاین سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات