اجرای فرزند حسین علیزاده در پروژه «چند شب کمانچه» -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اجرای فرزند حسین علیزاده در پروژه «چند شب کمانچه» ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اجرای فرزند حسین علیزاده در پروژه «چند شب کمانچه»

اجرای فرزند حسین علیزاده در پروژه «چند شب کمانچه»
,موسیقی,[categoriy]

آکاایران: اجرای فرزند حسین علیزاده در پروژه «چند شب کمانچه»

فرهنگ > موسیقی - پروژه «چند شب کمانچه» در سومین شب خود، دوشنبه ۲۳ مرداد، میزبان صبا علیزاده، فرزند حسین علیزاده خواهد شد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دور دوم مجموعه کنسرت‌های «چند شب» با عنوان «چند شب کمانچه» از شنبه 21 مرداد در تالار رودکی تهران میزبان علاقه‌مندان موسیقی ایرانی شد. مجموعه کنسرت‌های «چند شب کمانچه» در ادامه روزهای یکشنبه  ۲۲ و دوشنبه ۲۳ مرداد روی صحنه خواهد رفت.

پس از آن که شنبه ۲۱ مرداد شروین مهاجر، المیرا مردانه و رضا پرویززاده روی صحنه رفتند، یکشنبه ۲۲ مرداد هادی منتظری، هومان رومی و حسام اینانلو و دوشنبه ۲۳ مرداد فرشاد صارمی، سامر حبیبی و صبا علیزاده برنامه خواهند داشت. همه این اجراها ساعت   ۲۱ برگزار می‌شوند.

در طول برپایی پروژه «چند شب»  که در هر دوره به یکی از سازهای موسیقی ایرانی اختصاص دارد، تعدادی از هنرمندان منتخب موسیقی کشورمان با رویکرد تک‌نوازی فاقد همراهی ساز دیگر به اجرای برنامه می‌پردازند.

 

57242

.

منبع :

اجرای فرزند حسین علیزاده در پروژه «چند شب کمانچه» گردآوری توسط بخش خبرآنلاین، خبر انلاین سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات