اطلاعیه کانون بانکهای خصوصی درباره تعطیلی شنبه -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اطلاعیه کانون بانکهای خصوصی درباره تعطیلی شنبه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری خبرآنلاین از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اطلاعیه کانون بانکهای خصوصی درباره تعطیلی شنبه

اقتصاد > اقتصاد کلان - مهر نوشت:در پی تعطیلی شهر تهران در روز شنبه(۱۴ مردادماه)، کانون بانکها و موسسات اعتباری خصوصی اعلام کرد: بانکهای خصوصی روز شنبه تعطیل هستند.

به گزارش آکاایران:  کانون بانکها و موسسات اعتباری خصوصی در نامه‌ای اعلام کرد: با توجه به اعلام دولت مبنی بر تعطیلی فعالیت دستگاههای دولتی و نهادهای عمومی در روز شنبه ۱۴ مردادماه، شعب بانکها و موسسات اعتباری عضو کانون و ادارات مرکزی آنها صرفا در شهر تهران، تعطیل خواهد بود.

بدیهی است مدیران محترم با توجه به ضرورت انجام امور مرتبط با شعب شهرستان ها و تغذیه دستگاههای خودپرداز مسئولیتی را تعیین خواهند فرمود و عنداللزوم در مناطقی از شهر تهران که مورد تائید نیروی انتظامی قرار دارد، شعب کشیک دایر می کنند.

این نامه از سوی محمدرضا جمشیدی، دبیرکل کانون بانکها و موسسات اعتباری خصوصی به بانکهای عضو این کانون ابلاغ شده است.

 

3535

.

منبع :

اطلاعیه کانون بانکهای خصوصی درباره تعطیلی شنبه


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله اطلاعیه کانون بانکهای خصوصی درباره تعطیلی شنبه شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

کانون

اطلاعیه کانون بانکهای خصوصی درباره تعطیلی شنبه گردآوری توسط بخش خبرآنلاین، خبر انلاین سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات