.

تسلا و تویوتا در لیست هوشمندترین شرکت های جهان در سال 2016 -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تسلا و تویوتا در لیست هوشمندترین شرکت های جهان در سال 2016 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تسلا و تویوتا در لیست هوشمندترین شرکت های جهان در سال 2016
مجله ی دانشگاه MIT ایالات متحده با نام MIT Technology Review، هر ساله اقدام به تهیه ی فهرست هوشمند ترین شرکت های جهان می کند. در آخرین رده بندی این موسسه مطرح علمی، نام شرکت های خودروسازی تسلا و تویوتا نیز در میان ۵۰ شرکت برتر به چشم می خورد. برای اطلاع از لیست کامل هوشمند ترین شرکت های جهان از نگاه MIT، با آکا ایران همراه باشید.
تکنولوزیآکا ایران
تسلا و تویوتا در لیست هوشمندترین شرکت های جهان در سال 2016
,مجله،آکا ایران،مجله اینترنتی،آکا ایران،تسلا و تویوتا در لیست هوشمندترین شرکت های جهان در سال 2016،تسلا،تویوتا،هوشمندترین شرکت های جهان،تکنولوژی،خودرو،دنیای خودرو,[categoriy]

آکاایران: تسلا و تویوتا در لیست هوشمندترین شرکت های جهان در سال 2016

نشریه ی فناوری MIT Technology Review که به دانشگاه MIT وابسته است، از سال ۲۰۱۰ اقدام به انتشار لیست هوشمند ترین شرکت های جهان می کند. البته این فهرست پیش از این با نام نوآورترین شرکت های جهان نیز شناخته می شد.

به گزارش آکاایران: دو شرکت خودروسازی موفق شدند در سال ۲۰۱۶ وارد لیست ۵۰ شرکت هوشمند جهان به انتخاب MIT Technology Review شوند. تسلا به دلیل توسعه ی سیستم خودران و هوشمند خود در رده ی چهارم و تویوتا نیز به دلیل تحقیقات گسترده در رابطه با حمل و نقل هوشمند، هوش مصنوعی و رباتیک در رده ی ۱۷ این لیست قرار گرفته اند.

سال گذشته تسلا رتبه ی اول این لیست را به دلیل توسعه و تولید باتری های نوین و گسترش کاربرد آن ها از خودروها به مصارف خانگی و مسکونی، بدست آورد.

اما در سال ۲۰۱۶ تکنولوژی رانندگی خودران و هوشمند تسلا با کمک دریافت بازخوردها از یک دوربین، رادار، سنسور های اولتراسونیک و جی پی اس، به رانندگان طی مسافرتی راحت و امن کمک می کند. در کنار این تکنولوژی، معرفی نمونه ی اقتصادی مدل ۳ یا قیمت ۳۵۰۰۰ دلاری و توانایی های بالا، به تسلا در کسب رتبه ی چهارم کمک کرد.

,مجله،آکا ایران،مجله اینترنتی،آکا ایران،تسلا و تویوتا در لیست هوشمندترین شرکت های جهان در سال 2016،تسلا،تویوتا،هوشمندترین شرکت های جهان،تکنولوژی،خودرو،دنیای خودرو,[categoriy]

موسسه تحقیقات تویوتا به دلیل بررسی آینده ی صنعت حمل و نقل، هوش مصنوعی و رباتیک نیز در فهرست هوشمند ترین شرکت های جهان در سال ۲۰۱۶ جای گرفت. تولید انبوه خودروی هیدروژنی میرای نیز کمک زیادی به جایگاه فعلی تویوتا کرده است. این خودرو با هر بار سوخت گیری تقریبا ۴۲۰ کیلومتر مسافت را طی می کند و بخار آب، خروجی و حاصل فعالیت سیستم قوای محرکه آن است. تویوتا در حال حاضر روی توسعه ی ایستگاه های شارژ و تامین سوخت هیدروژن کار می کند. غول خودروسازی ژاپن امیدوار است تا پایان سال ۲۰۱۷، ۳۰۰۰ دستگاه میرای را به فروش برساند.

اما صدر لیست هوشمند ترین شرکت های جهان نیز در سال ۲۰۱۶ به آمازون رسید. بایدو، موتور جستجوی ملی کشور چین و ایلومینا در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. در ادامه می تونید فهرست کامل هوشمند ترین شرکت های جهان را مشاهده کنید.

۱- آمازون

۲- بایدو

۳- ایلومینا

۴- تسلا موتورز

۵- آکوان انرژی

۶- موبایل آی

۷- ۲۳ اَند می

۸- آلفابت

۹- اسپارک تراپوتیکس

۱۰- هواوی

۱۱- فرست سولار

۱۲- انویدیا

۱۳- سلتیکس

۱۴- انلیتیک

۱۵- فیسبوک

۱۶- اسپیس ایکس

۱۷- تویوتا

۱۸- ایرویر

۱۹- آی دی ای تکنولوژیز

۲۰- تِن سنت

۲۱- دیدی چوزینگ

۲۲- آکسفورد نانوپُر

۲۳- 24M

۲۴- علی بابا

۲۵- بریستول-مِیرز اسکویب

۲۶- مایکروسافت

۲۷- فَناک

۲۸- سُنن

۲۹- ایمپروببل

۳۰- مویدیوس

۳۱- اینترکسون

۳۲- کربن

۳۳- بوش

۳۴- تی تو بایوسیستمز

۳۵- ایدتاس مدیسن

۳۶- نستله

۳۷- رتروسنس تراپتیکس

۳۸- لاین

۳۹- ترنسفروایز

۴۰- وریتاس ژنتیکز

۴۱- فایر آی

۴۲- سون بریجز

۴۳- اسلک

۴۴- کوپنگ

۴۵- آی بی ام

۴۶- اسنپ چت

۴۷- آفریقا اینترنت گروپ

۴۸- لیتل بیتس

۴۹- اینتل

۵۰- مونسانتو


منبع: zoomit
.

منبع : atairan.com

تسلا و تویوتا در لیست هوشمندترین شرکت های جهان در سال 2016 گردآوری توسط بخش اخبار خودرو سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات