بهره گیری از ظرفیت قوه مقننه برای حل موضوع واگذاری غیردقیق مخابرات -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بهره گیری از ظرفیت قوه مقننه برای حل موضوع واگذاری غیردقیق مخابرات ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، تاکید کرد که از ظرفیت قوه مقننه و برخی نهادها برای حل موضوع واگذاری غیر دقیق مخابرات بهره گیری خواهد شد.
جمهوریت؛ محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - امروز با انتشار مطلبی در اینستاگرام خود با اشاره به واگذاری غیردقیق مخابرات در سال های گذشته، نوشت: از ابتدای آغاز به کار، سوالات و مراجعات زیادی در خصوص مجموعه مخابرات ایران داشته ام؛ موضوع ودیعه های اخذ شده از تلفن های همراه به ارزش حدود سه هزار و پانصد میلیارد تومان، موضوع واگذاری داکت ها و سیم مسی، موضوع انحصار مخابرات در پورتهای به اصطلاح فیبر نوری، موضوع نابرابری در معیشت نیروهای شرکتی در مخابرات، موضوع مشکلات کارگزاران روستایی، موضوع عدم پوشش مناسب جاده ای، موضوع عدم توسعه شبکه ثابت در شهرهای مهم کشور و تشکیل صفهای انتظار برای دریافت خط ثابت و بسیاری دیگر.

وی در ادامه نوشت: واگذاری غیر دقیق مخابرات در سالهای گذشته این امکان را که اکنون دولت تمامی این مشکلات را حل نماید، از بین برده و نیاز به حل برخی از مسایل با بهره گیری از ظرفیت قوه مقننه و نیز برخی از موضوعات در تعامل دولت با سهامداران عمده یعنی بنیاد تعاون سپاه و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است. در حداکثر توان خود پیگیر حل این مشکلات خواهم بود.

.

منبع :

بهره گیری از ظرفیت قوه مقننه برای حل موضوع واگذاری غیردقیق مخابرات

بهره گیری از ظرفیت قوه مقننه برای حل موضوع واگذاری غیردقیق مخابرات گردآوری توسط بخش پایگاه خبری تحلیلی جمهوریت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات