ارتباطی ویژه میان سامانه های ابری -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ارتباطی ویژه میان سامانه های ابری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ایتنا – این سیستم نوین شرکت AT&T شامل سامانه ارتباطی خاصی است که مزایای ویژه ای را با ایجاد ارتباط مابین سیستم های ابری گوناگون، برای شرکت ها به ارمعان می آورد تا بتوانند در عین استفاده از این سامانه های مستقل، از مزیت ویژه ارتباطی آنها نیز بهره برداری نمایند.
ارتباطی ویژه میان سامانه های ابری
,رایورز,AT,T,[categoriy]

آکاایران: ارتباطی ویژه میان سامانه های ابری

هرچند گسترش و فراگیر شدن استفاده از ظرفیت‌های گوناگون فضای ابری به وضوح قابل مشاهده است، اما ظاهرا یک بخش مهم و البته کلیدی در این میان، طراحی و اجرای سامانه‌هایی است که قادر باشند ارتباط و تعامل مابین سیستم‌های گوناگون ابری را بخوبی برقرار نمایند.

شرکت AT&T به‌تازگی سیستم ویژه‌ای را طراحی نموده است که به‌موجب آن، پیوند شبکه‌ای میان سیستم‌های مختلف ابری بهبود خواهد یافت و در نتیجه، اکوسیستم‌های مختلف به‌خوبی خواهند توانست تا با یکدیگر ارتباط و تعامل دارا باشند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی convergedigest، سامانه‌های ابری در جهان امروز از سوی شرکت‌های معتبر و غول‌های دنیای فناوری به‌خوبی در بازار جاگرفته‌ و جای خود را در سیستم‌های کاری بنگاه‌های تجاری باز نموده‌اند؛ چنان‌که مشتریان شخصی و سازمانی به سرعت و سهولت می‌توانند راهکار موردنیاز خود را تشخیص داده و محصول یا سرویس خود را دریافت نمایند.

به گزارش آکاایران: با این‌ وجود، هرروز شاهد عرضه خدمات جدیدی هستیم که در راستای توسعه و تنوع خدمات ابری به شرکت‌ها ارائه می‌شوند؛ آخرین نمونه از این موارد توسط شرکت مشهور AT&T ارائه شده است و به نظر کارشناسان، به‌خوبی می‌تواند فضای کسب‌وکار خدمات ابری را متحول سازد.

گفته می‌شود که این سیستم نوین شرکت AT&T شامل سامانه ارتباطی خاصی است که مزایای ویژه‌ای را با ایجاد ارتباط مابین سیستم‌های ابری گوناگون، برای شرکت‌ها به ارمعان می‌آورد تا بتوانند در عین استفاده از این سامانه‌های مستقل، از مزیت ویژه ارتباطی آنها نیز بهره‌برداری نمایند.

این ارتباط بین اکوسیستم‌ها به نام NetBond شناخته می‌شود و به‌خوبی می‌تواند سیستم امن ارتباطی میان سامانه‌های ابری عمومی یا خصوصی به وجود آورد.

انگیزه اصلی طراحی چنین سامانه‌ای در حقیقت این است که بسیاری از شرکت‌ها، بیش از یک سیستم ابری را در محیط فعالیت خود بکار می‌گیرند و به همین دلیل نیز برای استفاده از آنها اغلب با مشکلاتی از قبیل عدم سازگاری روبرو هستند و نمی‌توانند پتانسیل واقعی این سیستم‌ها را مورد استفاده قرار بدهند.

NetBond موجب می‌شود که شرکت‌ها بتوانند سامانه‌های ابری مورد استفاده خود را به یکدیگر متصل نمایند و سپس در مجموعه حاصل از ترکیب آنها، اجازه می‌دهد تا شرکت‌ها در قالب یک پلتفرم مجازی واحد، سراغ استفاده از تمامی خدمات سامانه‌های ابری مختلف -که در اختیار دارند- بروند.
بنابراین شرکت‌ها علاوه بر استفاده حداکثری از توانایی‌های آنها، قابلیت‌های جدیدی نیز که محصول این سیستم ارتباطی است، به دست خواهند آورد.
 
.

منبع :

ارتباطی ویژه میان سامانه های ابری گردآوری توسط بخش ایتنا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات