.

ایتنا

در بخش ایتنا سایت آکاایران تعداد 94مقاله در مورد ایتنا وجود دارد امیدواریم مقالات آکاایران برای شما مفید واقع شود

ایتنا

ایتنا

اينترنت، فراتر از يك محصول علمی و يا يك دستاورد تكنولوژی، اكنون به قدری عموميت يافته كه به تدريج به ابزار اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی بدل می‌شود، به يك «رسانه». در جامعه جوان و پويای ما كه گام‌های نخستين را درآشنايی با اين فناوری طی می‌كند، وجه رسانه‌ای آن بيش از پيش خودنمايی می كند.
ايتـنا، به اطلاع‌رسانی جامع و حرفه‌ای در زمينه تكنولوژی ارتباطات و اطلاعات، می پردازد و با نگاهی دقيق‌تر و همه‌جانبه، و با كمك كارشناسان و متخصصين،  به پركردن خلاء موجود در اين حيطه بپردازد.

 مقایسه Huawei Honor 7X و Samsung Galaxy A7 -آکا

مقایسه Huawei Honor 7X و Samsung Galaxy A7 -آکا

ایتنا - یکی از برتری های  بارز Honor 7X صفحه نمایش FullView آن است. به این مورد اضافه کنید دوربین با لنز دوال و چهار گیگابایت رم و 64 گیگ رام و آندروید 7.0 و البته همه اینها با ق
 Honor 7X، بهترین هدیه برای نوروز -آکا

Honor 7X، بهترین هدیه برای نوروز -آکا

Honor 7X از معدود گوشی های هوشمندی است که مجهز به نمایشگر دید – کامل (Full View)، طراحی 5.93 اینچی صفحه نمایش لبه به لبه و فاقد قاب می باشد که کیفیت نمایش فوق العاده ای تامین نمو
 باگ دردسرساز توییتر -آکا

باگ دردسرساز توییتر -آکا

ایتنا - برخی کاربران توئیتر از وجود باگی در این اپلیکیشن خبر داده اند که تعداد کاراکترهای پیام آنان را نصف کرده و به ۱۴۰ می رساند.
 تبلیغات تلفنی کنترل می شوند -آکا

تبلیغات تلفنی کنترل می شوند -آکا

ایتنا -  شدت یافتن تبلیغات پیامکی و تلفنی در ماه های اخیر باعث شد تا سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نسبت به راه اندازی سامانه ۱۹۵ اقدام کند.
تبلیغات