درگیری شدید در ورزشگاه تختی میان هواداران استقلال و سایپا/ شعار به نفع و علیه منصوریان - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد درگیری شدید در ورزشگاه تختی میان هواداران استقلال و سایپا/ شعار به نفع و علیه منصوریان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: درگیری شدید در ورزشگاه تختی میان هواداران استقلال و سایپا/ شعار به نفع و علیه منصوریان

آکاایران درگیری شدید در ورزشگاه تختی میان هواداران استقلال و سایپا/ شعار به نفع و علیه منصوریان

بعد از گلزنی تیم سایپا درگیری شدیدی بین هواداران استقلال و سایپا به وجود آمد.

به گزارش ایسنا، دیدار سایپا و استقلال در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر با برتری یک گله شاگردان دایی به پایان رسید.
حواشی نیمه دوم این دیدار به شرح زیر است:
به گزارش آکاایران - بعد از اعلام پنالتی به سود تیم سایپا در دقیقه ۵۶ مهدی رحمتی به تصمیم داور انتقاد کرد. این پنالتی روی اشتباه منتظری در دادن پاس رو به عقب بدست آمد و عباس زاده آن را به گل تبدیل کرد. در ادامه وقت کشی عجیب عباس زاده و درخواست آب او از منصوریان، باعث فحاشی شدید هواداران استقلال به او شد.
- در دقیقه ۶۰ این بازی درگیری شدیدی میان هواداران استقلال سایپا ایجاد شد و کار به برخورد فیزیکی هم کشید و در ادامه ماموران انتظامی دخالت کردند و هواداران استقلال به پرتاب بطری آب معدنی به سمت هواداران سایپا مشغول شدند.
- در دقیقه ۶۸ این دیدار مجتبی جباری قرار بود با مهدی قائدی تعویض شود و هافبک میانی استقلال برای انجام این تعویض حتی کنار زمین هم آمد ولی به یکباره نظر منصوریان عوض شد و این تعویض انجام نشد. در ادامه و در دقیقه ۷۱ قائدی به جای یعقوب کریمی وارد زمین شد.
- در اواسط نیمه دوم بازی گرد و غبار شدیدی در ورزشگاه تختی ایجاد شد.
- در آخرین دقایق بازی استقلال و سایپا برخی از هواداران استقلال طی شعارهایی خواهان جدایی منصوریان از استقلال شدند. در ادامه بخشی دیگر هواداران استقلال که اکثریت را تشکیل می دادند از این مربی حمایت کردند. این شعارهای حمایتی در پایان بازی هم ادامه داشت.
- پس از پایان این دیدار منصوریان به سمت نیمکت سایپا رفت و به دایی تبریک گفت.
انتهای پیام

.

منبع :

درگیری شدید در ورزشگاه تختی میان هواداران استقلال و سایپا/ شعار به نفع و علیه منصوریان گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایسنا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات