اعلام آمادگی برای برگزاری مستمر دوسالانه ها - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اعلام آمادگی برای برگزاری مستمر دوسالانه ها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اعلام آمادگی برای برگزاری مستمر دوسالانه ها

آکاایران دفتر هنرهای تجسمی خبر داد

اعلام آمادگی برای برگزاری مستمر دوسالانه ها

دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه ای خطاب به انجمن های تخصصی هنرهای تجسمی برای برنامه ریزی و زمان بندی منظم و مستمر برگزاری دوسالانه ها اعلام آمادگی کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی، در نامه این دفتر به انجمن های تخصصی هنرهای تجسمی آمده است: حدود دو دهه از شکل گیری دوسالانه های تخصصی هنرهای تجسمی می گذرد. تجربه ارزشمندی که با وجود فراز و فرودها و چالش ها همواره در صدر فهرست مطالبات و انتظارات جامعه هنری، هنرمندان و هنردوستان بوده است. از دیگر سو، بر این باوریم که همکاری و تعامل مدون مدیریت هنرهای تجسمی کشور و مجامع، بویژه انجمن های تخصصی مقوم و پشتوانه محکم برای تحقق، استمرار و تکامل این رخداد به شمار می آیند.

دفتر هنرهای تجسمی ضمن اعلام آمادگی برای برنامه ریزی برگزاری منظم مستمر دوسالانه های تخصصی هنرهای تجسمی پیشنهاد می کند که دوسالانه های نقاشی، خوشنویسی، تصویرسازی، عکس و نگارگری در سال های فرد و دوسالانه های گرافیک، مجسمه سازی، کاریکاتور، سفال و سرامیک در سال های زوج برگزار شود.

دفتر هنرهای تجسمی این نامه را برای انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، انجمن هنرمندان نقاش ایران، انجمن خوشنویسان ایران، انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران، انجمن هنرمندان سفالگر ایران، خانه کاریکاتور ایران، انجمن نگارگری ایران، انجمن عکاسان ایران و انجمن تصویرگران ایران نوشته و از انجمن ها خواسته است پیشنهادهای خود را برای برگزاری مستمر دوسالانه ها تا ۳۰ مردادماه به این دفتر ارسال کنند.

انتهای پیام

.

منبع :

اعلام آمادگی برای برگزاری مستمر دوسالانه ها گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایسنا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات