دنیا در برابر قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران زانو زده است - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دنیا در برابر قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران زانو زده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دنیا در برابر قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران زانو زده است

آکاایران نماینده ولی فقیه در استان همدان:

دنیا در برابر قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران زانو زده است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: دنیا در برابر قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران زانو زده است.

به گزارش ایسنا آیت الله غیاث الدین طه محمدی امروز در خطبه های نماز جمعه شهر همدان با بیان اینکه با چند ترقه نظام اسلامی عقب نشینی نمی کند و باید دشمن را تحقیر کرد یادآور شد: متاسفانه با حمله تروریستی که در چند روز گذشته افتاد چند نفر از هموطنان عزیز ما شهید شدند.

وی ضمن تسلیت به خانواده این شهدا خاطر نشان کرد: دنیا در برابر قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران زانو زده است و از سراسر دنیا برای این اتفاق ناگوار به ما تسلیت می گویند.

امام جمعه همدان به درگذشت حجت السلام اسدی یکی از  اساتید برجسته حوزه علمیه اشاره کرد و گفت: امشب در حسینیه امام(ره) شهر همدان برای آن بزرگوار مراسم سوگواری برگزار می شود.

طه محمدی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی(ع) اظهار کرد: در معرفت امام شناسی به ویژه امام حسن(ع) جفا کرده ایم.

نماینده ولی فقیه در استان همدان در پایان درباره ماه مبارک رمضان بیان کرد : نباید از کنار ماه رمضان به سادگی رد شویم و باید از فضائل این ماه بهره لازم را ببریم.


انتهای پیام

.

منبع :

دنیا در برابر قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران زانو زده است گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایسنا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات